Academy for Souls
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Academy for Souls

...
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Habbits and hobbies.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Lawrence

Lawrence


Mesaje : 95
Data de inscriere : 21/12/2010

Habbits and hobbies. Empty
MesajSubiect: Habbits and hobbies.   Habbits and hobbies. I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 11:15 am

Razele calde ale soarelui se furisau neastamparate pe fereastra si-mi luminau chipul. Mi-am zis sa profit de ziua aceea destul de calduroasa si sa ies la o plimbare in oras. Eram tare curios sa stiu cum era in afara caminului, sa descopar locuri noi si sa-mi devina incetul cu incetul familiare. M-am imbracat cu ce avema mai comod, mi-am luat blocul de desen intr-un rucsac si am pasit afara pe usa. Am iesit intr-un final din camin si am luat-o agale spre parcul dinc entrul orasului, auzisem ca era un loc intr-adevar fascinant. Sunetul apsilor mei se confunda rapid cu cel al oamenilor din jurul meu : grabiti, agitati si prea preocupati de problemele lor pentru a-si face putin timp sa admire natura. Ajuns in parc, am ramas stupefiat de frumusetea acestuia. Se pare ca aveam dreptate, azi voi schita ceva. M-am apropiat de o banca, m-am asezat pe ea punandu-mi un picior peste altul si scotandu-mi blocul de desen din rucsac.
Sus In jos
D. Alexander

D. Alexander


Mesaje : 71
Data de inscriere : 21/12/2010

Habbits and hobbies. Empty
MesajSubiect: Re: Habbits and hobbies.   Habbits and hobbies. I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 1:23 pm

Stateam sprijinit de un copac, avand castile in urechi. Fredonam o melodie in timp ce faceam schitele pentru tatuajele ce urma sa le fac la salon.
Sus In jos
 
Habbits and hobbies.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Academy for Souls :: Oras :: Parcul-
Mergi direct la: