Academy for Souls
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Academy for Souls

...
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Satan's room...dare to enter?

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Satan's room...dare to enter? Empty
MesajSubiect: Satan's room...dare to enter?   Satan's room...dare to enter? I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 1:04 pm

Tarziu in noapte...linistea mortuala a camerei ma cuprinse de cateva ore bune.STateam pe pervarzul geamului urmarind atent,cu ochi-mi groaznic de alabstrii ce doar ei se mai distingeau in intuneric,jocul de lumini de pe cer.Furtuna,trebuia sa ma astept la asta,in plus doar era partea mea preferata a lumii asteia.Ranjesc larg,lasandu-mi caninii la vedere,ascutit si albi ca fildesul.Adoram cantecul tacerii ce imi alintau urechile cu simfonia ei.Ce putea fi mai perfect de-atat?


Ultima editare efectuata de catre Shinsuke in Mar Dec 21, 2010 1:23 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Lawrence

Lawrence


Mesaje : 95
Data de inscriere : 21/12/2010

Satan's room...dare to enter? Empty
MesajSubiect: Re: Satan's room...dare to enter?   Satan's room...dare to enter? I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 1:13 pm

Fulgerele aveau ointensitate puternica asuprea mea, ca un fel de drog ce ma transporta intr-o lume total paralela in care numai eu respiram. Dupa lunga mea plimbare pe ziua respectiva, m-am intors inapoi in camin. Furtuna incepuse de ceva vreme, dar era prea fascinanta ca sa nu o admir in toata splendoarea. Am intrat in camin auzind un tunet puternic, apoi am urcat scarile spre camera mea. Cand am incercat sa o deschid, nu puteam, nu mergea. Degeaba trageam de cheie, pur si simplu nu se deschidea. O intorceam ba pe o parte, ba pe alta, dar tot nu reuseam. Am preferat sa cer ajutorul cuiva. Prima usa pe dreapta, am ciocanit in ea sperand ca cineva sa-mi deschida. De tarziu nu era prea tarziu, eram sigur ca trebuia sa fie cineva treaz.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Satan's room...dare to enter? Empty
MesajSubiect: Re: Satan's room...dare to enter?   Satan's room...dare to enter? I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 1:17 pm

Auzind acele lovituri in usa ce parca m-au facut sa ma trezesc din eterna mea visare cu ochii deschisi,imi indrept privirea spre usa privind-o incruntat.Cine putea sa ma deranjeze tocmai la ora asta?Alt bezmetic ce n-avea somn sau ce?Era cumva Halloween si nu stiam eu?Ma ridic cu greu de pe pervarz,apropiindu-ma de usa,o deschid,privind de sus persoana ce indraznise sa ma deranjeze,caci diferenta de inaltime era considerabila,plus ca mai eram si bine facut.Ochi-mi albastrii ca gheata veche de mii de ani staruiau asupra pustiului din fata mea,sorbindu-i parca sufletul din piept
-Da,ce e?
Intreb cu vocea-mi groasa,de joasa tonalitate
Sus In jos
Lawrence

Lawrence


Mesaje : 95
Data de inscriere : 21/12/2010

Satan's room...dare to enter? Empty
MesajSubiect: Re: Satan's room...dare to enter?   Satan's room...dare to enter? I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 1:21 pm

Aud niste tropaituri ianintrul camerei care se apropiau de usa. Dupa sunetul acela zgomotos, regretam fasptul ca ciocanisem la usa respectiva. Cand usa se deschise, privisem un timp in sus, un baiat foarte bine facut, cu o privire extrem de ucigatoare si cu o voce foarte adanca a trezit in mine un mic soricel, ca sa-i spun asa. Am inghitit un sec, apoi m-am calmat brusc, un vecin mai ciudat, eh, asta e, lumea asta e plina de ciudati. L-am privit un timp cu ochi-mi usor intredeschisi spunandu-i pe un ton foarte calm.
-Scuze daca te-am deranjat din orice faceai tu, vroiam sa te intreb daca ai putea sa ma ajuti cu usa mea, nu prea are de gand sa se deschida...
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Satan's room...dare to enter? Empty
MesajSubiect: Re: Satan's room...dare to enter?   Satan's room...dare to enter? I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 1:26 pm

M-am rezemat de tocul usii cu umarul,tinandu-mi mainile in san.Il ascultam atent vrand sa vad ce avea de zis.Usa?Da ce scria pe mine?Reparator.Stramb usor din gura,neavand incotro.Daca tot ma ridicasem de pe pervaz macar sa-l ajut cu usa aia.Nu vroiam sa stiu ca va dormi pe hol asta noapte si asta numai ca eu nu-l ajutasem.Fac un pas in fata,parasind camera,inchizand usa in urma mea
-Condu-ma
Sus In jos
Lawrence

Lawrence


Mesaje : 95
Data de inscriere : 21/12/2010

Satan's room...dare to enter? Empty
MesajSubiect: Re: Satan's room...dare to enter?   Satan's room...dare to enter? I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 1:30 pm

L-am analizat un timp, privirea sa il cam dadea de gol, stiam ca avea sa ma ajute, adica, un tip ca el de ce nu ar faceo? Am facut vreo zece pasi in drepta camerei sale si am ajuns in dreptul usii mele.
-Asta e... i-am spus facandu-i semn cu privirea. Dupa cum arata el, speram sa-mi strice usa, sau cel putin, sa nu rupa cheia. Oamenii de genul mereu gasesc in ei o putere mai mare decat se asteapta si apoi totul se termina cu un : Ups!
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Satan's room...dare to enter? Empty
MesajSubiect: Re: Satan's room...dare to enter?   Satan's room...dare to enter? I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 1:35 pm

Il urmez tacut de pusti,ca deobicei,privind apoi usa.Nu ma mriam de ce apelase tocmai la mine.Cand stateam la 10 pasi de el nebun sa fi fost sa mearga la alta usa.Ii privesc atent usa,recunoscand aceea problema ce-o avea,usa mea avand-o si ea cu ceva timp in urma.Ma apropii de ea,apucand clanta.Trag puternic usa spre mine,invartind cheia in broasca,aceasta deschizandu-se
-Gata.Data viitoare trage puternic spre tine si invarte cheia
Sus In jos
Lawrence

Lawrence


Mesaje : 95
Data de inscriere : 21/12/2010

Satan's room...dare to enter? Empty
MesajSubiect: Re: Satan's room...dare to enter?   Satan's room...dare to enter? I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 1:38 pm

Il privesc un timp in vreme ce-mi analiza problema, se parea ca se descurcase, auzisem un mic clinchet cand aceasta de deschise. Am zambit scurt, apoi l-am privit pe tip, nu mai parea chiar asa de dur dupa asta. Oricum :
-Merci mult. Iti raman dator...ii spus intinzandu-i mana in semn de multumire pentru ajutor.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Satan's room...dare to enter? Empty
MesajSubiect: Re: Satan's room...dare to enter?   Satan's room...dare to enter? I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 1:43 pm

Imi indrept privirea asupra lui,apoi asupra mainii lui,stramband usor din buze.Mi-am inchis ochii scurt,intorcandu-i spatele
-Pentru putin...
Spun oarecum mofturos,apropiindu-ma de geamul de pe hol.Mi-am scos tigarile din buzunarul pantalonilor negrii,stramti,aprinzandu-mi imediat una.AM tras adanc fumul nociv in mine,relaxandu-ma intr-un fel.Imi tineam mainile in buzunare,privind atent furtuna de-afara.In cele din urma am expirat acel fum,violent,fara sa-mi iau tigarea dintre buze
Sus In jos
Lawrence

Lawrence


Mesaje : 95
Data de inscriere : 21/12/2010

Satan's room...dare to enter? Empty
MesajSubiect: Re: Satan's room...dare to enter?   Satan's room...dare to enter? I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 1:31 am

L-am privit un timp analizandu-i cu atentie aceste mici gesturi. Tonul pe care l-a folosit dupa ce mi-a intors spatele si a soptit un Pentru putin se schimbase dramatic. Dadea mai mult tonalitatii un om obosit, fara chef de viata in momentul respectiv. L-am privit in timp ce se indrapta spre fereastra de pe hol, fulgerele luminau atat de puternic incat nu am putut sa nu observ culoarea fascinanta a ochilor sai, de un albastru intens. Am apasat pe clanta si am deschis usa.
-Apropo, ma numesc Lawrence... i-am spus mai mult ca sa fiu politicos.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Satan's room...dare to enter? Empty
MesajSubiect: Re: Satan's room...dare to enter?   Satan's room...dare to enter? I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 1:43 am

-Shinsuke,incantat...
Spun in cele din urme,lasand ca fumul de tigare sa-mi opreasca respiratia defiecare data cand trageam in mine.Fumam de 12 ani si deja ma plictisisem si de chestia asta.Daca nu ar fi fost singura metoda prin care ma puteam calmca poate as fi renuntat la ele.Adoram sa urmaresc furtunile.Atat de pline de viata si niciodata nu sti ce va urma dupa ce ele se vor risipi
Sus In jos
Lawrence

Lawrence


Mesaje : 95
Data de inscriere : 21/12/2010

Satan's room...dare to enter? Empty
MesajSubiect: Re: Satan's room...dare to enter?   Satan's room...dare to enter? I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 2:25 am

Vocea lui parea mai calma si mult mai putin intensa decat prima data cand mi-a vorbit. Il priveam cu mare atentie, era ceva ce ma fascina la tipul respectiv. Poate ca eram nervant, da, asta era un hobby de al meu. Am deschis usa, mi-am pus haina in cuier si am iesit inapoi pe hol lasand usa camerei intredeschisa. M-am apropiat subtil de el in cercand sa nu-l deranjez si sa-l las in propriile ganduri. Oamenii unt niste creaturi foarte ganditoare, probabil prea ganditoare.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Satan's room...dare to enter? Empty
MesajSubiect: Re: Satan's room...dare to enter?   Satan's room...dare to enter? I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 2:28 am

Am deschis putin geamul cat sa arunc chistocul de tigare.Uram cand mi se termina atat de repede.Mi-am aprins o alta tigare,stand sprijinit cu umarul de coltul zidului de la geam.Mi-am pus mainile la piept,incrucisate,incordandu-mi astfel putin muschii de care nu duceam lipsa.Am expirat fumul nociv pe langa tigare,fara sa o iau dintre buze
Sus In jos
Lawrence

Lawrence


Mesaje : 95
Data de inscriere : 21/12/2010

Satan's room...dare to enter? Empty
MesajSubiect: Re: Satan's room...dare to enter?   Satan's room...dare to enter? I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 2:46 am

M-am dat cativa pasi in spate amintindu-mi ca fumul de tigara pe care-l puteam inhala ma facea sa tusesc foarte nasol. Era ciudat ca inca nu ma adaptasem la stilul acesta de viata, cel al fumatorilor, avand in vedere ca imi petreceam majoritatea timpului printre fumatori. Mi-am dus mana la gura incercand sa mai blochez putin din trecerea fumului. Cu toate acstea, continuam sa-l analizez. Imi trecea prin cap o idee interesanta, dar nu stiam daca el ar fi de acord cu asta.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Satan's room...dare to enter? Empty
MesajSubiect: Re: Satan's room...dare to enter?   Satan's room...dare to enter? I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 2:48 am

Imi inchid scurt ochii,dezlipindu-ma de perete.Imi ridic mainile in aer,intinzandu-mi oasele obosite.In ultima vreme cam lenevisem si asta nu fusese bine pentru corpul meu.Imi apuc tigarea dintre buze cu doua degete,expirand violent fumul nociv,abia acum realizand ca blondinul inca mai era prin preajma.Il priveam cu coada ochilor usor mariti al cauti contur negru natural ii accentuau si mai mult
Sus In jos
Lawrence

Lawrence


Mesaje : 95
Data de inscriere : 21/12/2010

Satan's room...dare to enter? Empty
MesajSubiect: Re: Satan's room...dare to enter?   Satan's room...dare to enter? I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 2:52 am

Imi sprijin spatele de peretele din spatele meu incrucisandu-mi bratele la piept si oftand scurt dar zgomotos. Am privit un timp in jos, apoi mi-am ridicat privirea spre el. Era tare fascinant si chiar ma intrebam daca as putea :
-Pot sa te schitez? il intreb vag, mai mult soptit, cu o expresie serioasa si cu o nuanta usor misterioasa. Simteam nevoia sa-i desenez ochii, erau mult prea intersanti ca sa-i las sa-mi scape.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Satan's room...dare to enter? Empty
MesajSubiect: Re: Satan's room...dare to enter?   Satan's room...dare to enter? I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 2:55 am

M aintorc cu fata la el,tinandu-mi o mana in buzunar,avand o statura perfect dreapta.Il priveam patrunzator in ochi parca vrand sa-i citesc sufletul ca apoi sa i-l fur.Sa ma schiteze?Ce gluma mai era si asta?Las un mic chicot malefic sa se auda,ranjind apoi larg in coltul gurii,unul dintre colti-mi ascutiti si albi ca fildesul fiind la vedere
-Schita?De ce nu
Spun aruncand chistocul de tigare de dataa sta pe jos,calcand pe el
Sus In jos
Lawrence

Lawrence


Mesaje : 95
Data de inscriere : 21/12/2010

Satan's room...dare to enter? Empty
MesajSubiect: Re: Satan's room...dare to enter?   Satan's room...dare to enter? I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 3:04 am

Fascinant, chiar foarte fascinant. Privirea lui, atat de intensa si de adanca imi capta rapid atentia, iar felul in care statea, ranjetul sau atat de surprinzator si suvitele brunete ascunzandu-i privirea, arata exact asa cum vroiam eu.
- O clipa... am spus soptit indreptandu-ma pana in camera si luandu-mi blocul de desen dintr-un colt al incaperei. Am iesit inapoi pe hol si m-am dus exact in locul in care stateam mai devreme. Mi-am ridicat un picior sprijinindu-l de genunchiul celuilalt si am inceput sa-i desenez forma corpului, asta ajutandu-ma sa-l descopar mai bine.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Satan's room...dare to enter? Empty
MesajSubiect: Re: Satan's room...dare to enter?   Satan's room...dare to enter? I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 3:06 am

Mi-am bagat si mana cealalta in buzunar,stand relaxat insa avand inca acea statura serioasa si drepta,intr-un fel ca laa rmata.Asa obisnuiam eu sa stau din cauza ca aveam corpul bine facut.Il priveam atent,curios cat de bun era la chestia asta.In plus,nimeni nu m-a mai schitat pana acum,doar fotografiat si uram chestia asta caci ai naibii foloseau blitz si ma dureau ochii ingrozitor
Sus In jos
Lawrence

Lawrence


Mesaje : 95
Data de inscriere : 21/12/2010

Satan's room...dare to enter? Empty
MesajSubiect: Re: Satan's room...dare to enter?   Satan's room...dare to enter? I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 3:12 am

Lua ceva timp pana ii terminam corpul dar de abia asteptam sa ajung la chipul sau, aveam atatea detalii sa fac iar privirea lui parca imi facea cu ochiul. Corpul lui atat de bine facut, arata foarte bine si-l facea destul de atractiv si foarte sexy, ca sa ma exprim asa. Intr-un final terminasem de schitat si hainele pe care le purta lucru care-l facu si mai fascinant. Dar inca nu ajunsesem la pareta cea buna, cu toate acestea, simpla schitare a corpului sau, pe care nu il gaseam asa de atractiv, m-a facut sa-mi schimb parerea. Era chiar foarte atragator.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Satan's room...dare to enter? Empty
MesajSubiect: Re: Satan's room...dare to enter?   Satan's room...dare to enter? I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 3:17 am

Speram doar sa nu durerze foarte mult.Imi pierdeam foarte repede interesul in mai toate chestiile si ma plictiseam imediat.Decand luasem o pauza de la afacerile mele plictiseala era ceva de care dadeam in fiecare zi.Destul de enervant.Cine stie,daca blondinul avea sa ma schiteze bine poate ar fi castigat si el ceva
-Ce zici de-un pariu?
Ranjesc larg,usor malefic
-Daca ma schitezi bine,iti indeplinesc o dorinte.Daca nu,tu imi indeplinesti mie una
Sus In jos
Lawrence

Lawrence


Mesaje : 95
Data de inscriere : 21/12/2010

Satan's room...dare to enter? Empty
MesajSubiect: Re: Satan's room...dare to enter?   Satan's room...dare to enter? I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 3:22 am

Fara sa-l privesc ranjesc usor cu coltul gurii, cine stie ce avea el in cap. Am dat afirmativ din cap fara sa spun nimic. Ajunsesem de ceav vreme la partea ce buna, ii desenasem forma fetei, foarte fina si totusi atat de dura, buzele-i subtiri si totusi atat de vulgare si mai ales intensitatea privirii cu care simteam ca ma urmareste. Peste putin terminasem de desenat si acele suvite brunete ce pareau ca-i intra in ochi pentru a-i da un farmec aparte si apoi l-am privit cu o expresie usor zambitoare pe fata.
-Esti foarte fascinant, parca te-am cunoscut schitandu-te... ii spun analizand rapi cu privirea schita. Iesise perfect din puctul meu de vedere, semana exact cu el. Spune-mi ce parere ai, apoi spune-mi inca odata despre ce era vorba in pariu, n-am fost prea atent...
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Satan's room...dare to enter? Empty
MesajSubiect: Re: Satan's room...dare to enter?   Satan's room...dare to enter? I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 3:25 am

In sfarsit terminase,acum ma puteam misca si eu.Imi scot mainile din buzunar,aprinzandu-mi o alta tigare.Eram obsedat de chestiile astea,bagand una dupa alta.Ma apropii de el,apucandu-i schita,analizand-o cu atentie.Deci...chiar se pricepea nu gluma.Nici macar nu stiam ca arat chair asa.Ranjesc larg,stiind cand eram invins
-Interesant...eh,fusese vorba ca daca ma schitezi bine iti indeplinesc o dorinta si daca nu tu mie imi indeplinesti insa...haide,sa-ti aud dorinta
Pariul era pariu si in plus chair ma schitase foarte bine
Sus In jos
Lawrence

Lawrence


Mesaje : 95
Data de inscriere : 21/12/2010

Satan's room...dare to enter? Empty
MesajSubiect: Re: Satan's room...dare to enter?   Satan's room...dare to enter? I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 3:34 am

Era interesant, chiar ii placea schita lucru care ma bucurase pe moment, apoi mi-am ridicat privirea asupra sa privindu-l pentru cateva clipe.
-Habar nu am... i-am spus apropiindu-ma de fereastra si privind afara. Furtuna nu se potolise, fulgerele continuau sa lumineze cerul. Era foarte surprinzator, fulgerele aveau un magnet asupra mea. Intr-o zi aveam sa le schitez, ma intreb cum ar fi iesit?
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Satan's room...dare to enter? Empty
MesajSubiect: Re: Satan's room...dare to enter?   Satan's room...dare to enter? I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 3:36 am

-Aha
Murmur usor privind pentru ultima oara schita.Ma apropii de el,intinzandu-i-o,bagandu-mi apoi mainile in buzunar.Ma indepartez de el caci deja ma plictisisem si nu mai avea rost sa stau pe hol.In camera mea era mult mai bine,sigur as fi gasit eu ceva de facut
Sus In jos
Continut sponsorizat





Satan's room...dare to enter? Empty
MesajSubiect: Re: Satan's room...dare to enter?   Satan's room...dare to enter? I_icon_minitime

Sus In jos
 
Satan's room...dare to enter?
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Academy for Souls :: Camin :: Camere-
Mergi direct la: