Academy for Souls
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Academy for Souls

...
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Permission

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Permission Empty
MesajSubiect: Permission   Permission I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 10:50 am

Telefonul ii suna, primea un mesaj. Ii placea melodia, dar tot nu-i convenea ca l-a trezit din somn. Nici nu deschide ochii, ci pipaie noptiera din dreapta patului, dand de telefon. Deschide numai un ochi si se uita sa vada mesajul, la naiba, era nu stiu ce reclama la nu stiu ce prostie. Pentru asta a fost el trezit? Si acum nu mai putea adormea oricum, era foarte sensibil cand venea vorba de somn. Se ridica in fund, privind somnoros prin camera. Un fior ii strabate corpul, caci geamul era deschis si se parea ca ploua afara, iar el era numai intr-o pereche de blugi. Venise tarziu din oras, de la munca defapt si nu s-a mai schimbat, ci doar si-a dat tricoul jos. S-a dat jos din pat, indreptandu-se lenes spre baie.
Sus In jos
Andreas

Andreas


Mesaje : 163
Data de inscriere : 21/12/2010

Permission Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 10:58 am

Mergeam mormaind nervos pe coridor, coborand toti sfinti din pod al administratorului, care a venit sa ma certe, ca am desenat grafiti pe coridoarele de la cinci al caminului. Numai puteam eu de el. Dau cu piciorul intr-o sticla ce lovi o usa si se sparse.
- Super, ingan nervos si ma duc, sa strang cioburile, ca nu cumva locatarul sa ma ia la bataie pe aici.
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Permission Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 11:06 am

Mi-am facut repede trezirea, simtindu-ma ca nou. Acum mai trebuia o cafea si totul era perfect. Dar totusi cat era ceasul? M-am uitat la telefon, mirandu-ma cand am vazut ca era trecut de doisprezece. Daca as fi primit acel mesaj mai devreme, cred ca faceam scandal. Cand sa ma duc in bucatarie se aude un zgomot de sticla sparta, sparta de usa mea, ceea ce m-a facut sa tresar. Ce naiba? Ma duc la usa si o deschid, privindu-l confuz pe tipul ce strangea cioburile. Uitasesi ca sunt la bustul gol si aveam nenumarate cicatrici pe piept, abdomen pe spate, mai ales acea cicatrice de la injunghierea aproape de inima.
Sus In jos
Andreas

Andreas


Mesaje : 163
Data de inscriere : 21/12/2010

Permission Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 11:07 am

- Scuze, nu am vrut, spun eu, cand am auzit ca usa s-a deschis.
Strangeam in graba, taiandu-ma de-a curmezisul in palma, fara sa simt.
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Permission Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 11:10 am

L-am privit pe tip, observand ca s-a taiat, dar el nu si-a dat seama. Ma aplec pe vine, apucandu-l de incheietura mainii drepte, a carei palma era taiata. O intorc in sus, lasandu-l si pe el sa vada ce si-a facut.
Sus In jos
Andreas

Andreas


Mesaje : 163
Data de inscriere : 21/12/2010

Permission Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 11:14 am

- Se mai intampla, spun calm si senin, parca ar fi ceva normal pentru mine sa ma tai, dar de fapt chiar era normal, fiindca numai eu stiam de cate ori am incercat sa imi tai venele, ca sa le arat parintilor mei ca nu sunt Darrin.
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Permission Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 11:21 am

Ridic din umeri, daca pe el nu-l deranja, nu aveam sa-i fac nimic. Ma uit la cioburi, observand ca numai are multe. Ma intorc in camera, cautand un sac de gunoi. Gasesc sub pat unul si ma intorc la baiat.
-Pune-le aici. Ii spun desfacand sacul.
Sus In jos
Andreas

Andreas


Mesaje : 163
Data de inscriere : 21/12/2010

Permission Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 11:23 am

- Mersi, ii spun, zambindu-i prietenos si pun acolo cioburile de sticla. Ati avut o petrece pe aici? Il intreb curios, ca sticla de bere, nu aparuse din senin.
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Permission Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 11:32 am

Petrecere? Daca se referea la un client extrem de beat, atunci da, fusese o petrecere. Avusesi noroc ca scapasesi de clientul ala, caci de altfel ar fi dormit la mine si chiar nu vroiam asta. Dau negativ din cap.
-Nu stiu de unde e. Ridic din umeri.
Sus In jos
Andreas

Andreas


Mesaje : 163
Data de inscriere : 21/12/2010

Permission Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 11:35 am

- Aha, cred ca iar e opera lui Boris. Tipul ala e fiul administratorului si tot vine pe aici sa se dea pe la baieti. O data noaptea a intrat peste mine, dar l-am scos in suturi afara, spun examinandu-mi rana, din care curgea ca lumea sange.
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Permission Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 11:36 am

Chicotesc cand il aud si apoi ma uit la rana lui.
-Ar trebui sa pui ceva pe ea, nu vrei sa se faca cicatrice. Ii spun caci cicatricile aratau naspa, cam ca alea de pe corpul meu.
Ii fac semn sa intre in camera mea, in timp ce eu m-am dus la niste dulapioare, sa caut pansament.
Sus In jos
Andreas

Andreas


Mesaje : 163
Data de inscriere : 21/12/2010

Permission Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 11:41 am

Il urmez in camera, pansandu-mi rana temporar in tricoul meu alb, pentru a nu murdari pe jos.
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Permission Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 11:55 am

Am gasit repede pansamentele si apa oxigenata, trebuia sa pun ca sa nu i se infecteze rana. Ma asez pe pat, facandu-i semn sa stea si el langa mine.
Sus In jos
Andreas

Andreas


Mesaje : 163
Data de inscriere : 21/12/2010

Permission Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 11:58 am

Ma asez langa ei si intind mana ranita spre baiat, sperand sa nu se vada in lumina urmele de la ingheieturi.
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Permission Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 12:06 pm

Mai intai am pus un pansament in mai mult, udandu-l apoi cu apa oxigenata, incepand sa-i curat sangele. Cu coada ochiului ii observ cicatricile de la incheieturi, dar nu am spus nimic. El nu zise nimic despre ale mele, asa ca nu aveam sa ma leg nici eu de ale lui
Sus In jos
Andreas

Andreas


Mesaje : 163
Data de inscriere : 21/12/2010

Permission Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 12:08 pm

- Te-ai batut? Il intreb curios si ii ating o cicatrice ce semana cu o injunghetura de cutit.
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Permission Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 12:10 pm

Tresar cand imi atinge cicatricea, luandu-i repede mana de acolo. Uram sa ma atinga cineva pe ea. Dau negativ din cap.
-Injunghiat, dar nu m-am batut si eu. Spun vag, continuand sa-i sterg sangele, care curgea intr-una.
Sus In jos
Andreas

Andreas


Mesaje : 163
Data de inscriere : 21/12/2010

Permission Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 12:11 pm

- Naspa si imi pare rau ca te-am atins acolo, spun eu, plecandu-mi privirea rusinat.
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Permission Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 12:39 pm

-Nu-i nimic, nu-ti fa griji. Doar ca nu suport cand ma atinge cineva, pentru ca de multe ori se uita la mine ca la masini straine. Mai ales din cauza tuturor cicatricilor de pe corpul meu. Ii spun incepand sa-i pansez rana.
Sus In jos
Andreas

Andreas


Mesaje : 163
Data de inscriere : 21/12/2010

Permission Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 12:41 pm

- Eu nu ma uit la ele ca la ozneuri fiindca fiecare cicatrice are istoria ei, spun eu, privindu-l drept in ochi.
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Permission Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 1:01 pm

-Da, dar tot ma deranjeaza sa le atinga cineva. Ii spun privindu-l in ochi, terminandu-i rana de pansat.
Sus In jos
Andreas

Andreas


Mesaje : 163
Data de inscriere : 21/12/2010

Permission Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 1:05 pm

- Aha, spun eu privindu-l atent pentru cateva clipe, apoi mi-am cam dat seama de unde sa il iau. Am o intrebare. Tu te-ai culcat cumva cu fiul administratorul acum o luna sau doua? Il intreb curios.
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Permission Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 1:27 pm

Ridic o spranceana. Ce naiba era cu intrebarea asta si de ce intreba asa ceva din senin?
-De ce intrebi? Il intreb confuz si oarecum speriat de motivul acelei intrebari
Sus In jos
Andreas

Andreas


Mesaje : 163
Data de inscriere : 21/12/2010

Permission Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 1:29 pm

- Fiindca ala s-a filmat in timp ce si-o tragea cu unul aici in camin si a venit la mine, rugandu-ma sa fac inregistrarea in HD si sa o pun pe un site pentru adulti. Eu l-am mintit ca o sa-mi ia mult sa fac inregistrarea, dar adevarul, este am pastrat-o. Daca vrei, o ai ca dovata, spun eu calm si senin, apoi imi musc buzele.
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Permission Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 1:40 pm

Maresc ochii cand aud ce spune. Adica ala m-a platit sa se futa cu mine si m-a mai si filmat?
-Si sa inteleg ca te-ai uitat si tu la inregistrare nu? Il intreb curios, desi ma asteptam la un da. Mersi ca mi-ai spus ca m-a inregistrat. Spun zambind usor malefic.
Proxenetului meu nu avea sa-i convina. Dobitocula la stia clar ca nu are voie sa ma filmeze.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Permission Empty
MesajSubiect: Re: Permission   Permission I_icon_minitime

Sus In jos
 
Permission
Sus 
Pagina 1 din 5Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Academy for Souls :: Camin :: Camere-
Mergi direct la: