Academy for Souls
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Academy for Souls

...
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Like a stranger..

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Kida

Kida


Mesaje : 6
Data de inscriere : 21/12/2010

Like a stranger.. Empty
MesajSubiect: Like a stranger..   Like a stranger.. I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 11:06 am

Ma aflam in mijlocul camerei, pe covor mai exact, asezat turceste. Ascultam muzica rock la maxim, si ma asteptam din secunda in secunda sa apara vre-un vecin ca sa-mi faca scandal. Nu-mi pasa deloc... dar parca abea asteptam sa ajunga, macar scapam pentru un minut sau doua de singuratate. Mi-am ridicat genunchii la piept, inspirand adanc si incercand sa gasesc partea buna.
Care parte buna..?! Nu era nici una, sau cel putin nu gaseam. Afara.. nu vroiam sa ies, pentru ca nu aveam chef. Doream nu mai sa vorbesc cu cineva, nu vroiam sa fiu mereu singur, mai ales in locul ala pe care nu-l suportam.
Sus In jos
Andreas

Andreas


Mesaje : 163
Data de inscriere : 21/12/2010

Like a stranger.. Empty
MesajSubiect: Re: Like a stranger..   Like a stranger.. I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 11:12 am

Am iesit din camera ca pe coridor se auzea muzica rock. Doamne cat iubeam muzica rock. Ma duc la usa camerei de unde se auzea si bat in usa, pentru a se auzi peste basii melodiei.
Sus In jos
Kida

Kida


Mesaje : 6
Data de inscriere : 21/12/2010

Like a stranger.. Empty
MesajSubiect: Re: Like a stranger..   Like a stranger.. I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 11:18 am

Printre sunetele melodiei, auzisem niste batai. Poate mi se parea... sau poate nu. Oricum am tresarit, gandindu-ma ca era un vecin ca sa se planga de muzica. M-am ridicat, deschizand usa.
Nu dau mai incet! Ok? spun imediat, fara sa analizez situatia sau sa-l privesc pe tip.
Sus In jos
Andreas

Andreas


Mesaje : 163
Data de inscriere : 21/12/2010

Like a stranger.. Empty
MesajSubiect: Re: Like a stranger..   Like a stranger.. I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 11:20 am

- Ai putea sa imi spui melodia te rog? Il intreb, fiindca melodia era faina si numai buna sa il terorizez pe administrator.
Sus In jos
Kida

Kida


Mesaje : 6
Data de inscriere : 21/12/2010

Like a stranger.. Empty
MesajSubiect: Re: Like a stranger..   Like a stranger.. I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 11:30 am

Within Temptation- What have you done. am replicat rapid fara sa clipesc. Si dandu-ma cativa pasi in spate, crezand ca baiatul dorea sa intre.
Sus In jos
Andreas

Andreas


Mesaje : 163
Data de inscriere : 21/12/2010

Like a stranger.. Empty
MesajSubiect: Re: Like a stranger..   Like a stranger.. I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 11:32 am

- Melodie adevarata, dar daca vrei sa il scoti pe administrator din pepeni pune Mandragora Scream - Dark Lantern sau The Agonist - Thank you pain, spun, intrand in camera baiatului. Eu sunt Andreas, dar prefer Deean, ii spun, prezentandu-ma si intind mana spre el, prieteneste.
Sus In jos
Kida

Kida


Mesaje : 6
Data de inscriere : 21/12/2010

Like a stranger.. Empty
MesajSubiect: Re: Like a stranger..   Like a stranger.. I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 11:35 am

Inchid usa in urma lui.
Eh.. o sa vad si de aia. ma intorc pe calcaie spre el, schitand un zambet. Kida, incantat. am strans mana cu el. I-a loc.
Sus In jos
Andreas

Andreas


Mesaje : 163
Data de inscriere : 21/12/2010

Like a stranger.. Empty
MesajSubiect: Re: Like a stranger..   Like a stranger.. I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 11:38 am

- De asemenea, spun si apoi ma asez pe pat. Ce muzica rock mai asculti? Adica formati, il intreb curios.
Sus In jos
Kida

Kida


Mesaje : 6
Data de inscriere : 21/12/2010

Like a stranger.. Empty
MesajSubiect: Re: Like a stranger..   Like a stranger.. I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 11:40 am

Tot ce e bun si sparge timpanele. dau din umeri, asezandu-ma tot pe covor, turceste, dar cu fata la el, adica spre pat. Tu?
Sus In jos
Andreas

Andreas


Mesaje : 163
Data de inscriere : 21/12/2010

Like a stranger.. Empty
MesajSubiect: Re: Like a stranger..   Like a stranger.. I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 11:43 am

- Mandragora Scream, The agonist, Marlinin Manson, Lacuna Coil, NightWish, Xandria, Sirenia, Within Temptation, Static X, Metalica si lista poate continua, spun eu.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Like a stranger.. Empty
MesajSubiect: Re: Like a stranger..   Like a stranger.. I_icon_minitime

Sus In jos
 
Like a stranger..
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Academy for Souls :: Camin :: Camere-
Mergi direct la: