Academy for Souls
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Academy for Souls

...
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 .....>.<.....

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

.....>.<..... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: .....>.<.....   .....>.<..... - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Dec 23, 2010 7:24 am

Prind prosopul, dand din cap in semn de multumesc. Ma asez pe coltul patului si imi dau tricoul ud jos,doar tricoul,stergandu-mi pieptul si spatele,apoi fata si parul ce inca nu se uscase. Acum ce faceam cu pnatalonii care erau uzi?
-Umm.. Ai o pereche de blugi si pentru mine?
Sus In jos
Andrew
Admin
Andrew


Mesaje : 124
Data de inscriere : 21/12/2010

.....>.<..... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: .....>.<.....   .....>.<..... - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Dec 23, 2010 7:41 am

-Stai sa vad ce gasesc.am spus rascolind prin haine,gadin o pereche de blugi pentru baiat.
-Poftim,cred ca iti vin.am zis facand semn catre usa unde se afla baia.
Sus In jos
https://the-color-oflove.forumgratuit.ro
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

.....>.<..... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: .....>.<.....   .....>.<..... - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Dec 23, 2010 8:41 am

Nu am asteptat mult si deja am primit ce cerusem. nu ma interesau ce culoarea erau blugii sau ce model,trebuia doar sa fie uscati pentru ca marimea mi se parea buna.
-Vin imediat, ii zic, dand din cap in semn de multumesc,luand perecha si ducandu-ma la baie.
Sus In jos
Andrew
Admin
Andrew


Mesaje : 124
Data de inscriere : 21/12/2010

.....>.<..... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: .....>.<.....   .....>.<..... - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Dec 23, 2010 8:59 am

Am dat din umeri luandumi un prosop incepand sa ma sterg.Mi'am scos din sifonier o pereche de blugi negrii si un tricou alb,mi'am dus o mana in par si mi l'am ciufulit.
Sus In jos
https://the-color-oflove.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





.....>.<..... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: .....>.<.....   .....>.<..... - Pagina 4 I_icon_minitime

Sus In jos
 
.....>.<.....
Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Academy for Souls :: Academia :: Cantina-
Mergi direct la: