Academy for Souls
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Academy for Souls

...
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Departe de trecut, aproape de viitor.

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutorMesaj
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Departe de trecut, aproape de viitor. - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Departe de trecut, aproape de viitor.   Departe de trecut, aproape de viitor. - Pagina 10 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 11:35 am

Il privesc dezamagit cu coada ochiului,oftand adanc.Cat de mult uram cand lucrurile nu mergeam asa cum vroiam
-Nu,nu am gasit.Am luat energizant simplu
Spun indreptandu-mi privirea spre living
-Jucai?
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Departe de trecut, aproape de viitor. - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Departe de trecut, aproape de viitor.   Departe de trecut, aproape de viitor. - Pagina 10 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 11:41 am

Ce noroc ca nu gasise cu coniac. Oricum bause multe doze.
-E bine si asa bausei cam mult, dau din umeri si ma uit spre tv-ul din living. Ah, imi scapase replica. Parca nu trebuia sa ii zic asa. Imi ciufulesc usor bretonul, zambindu-inevinovat uitand sa ii mai raspund la intrebare.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Departe de trecut, aproape de viitor. - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Departe de trecut, aproape de viitor.   Departe de trecut, aproape de viitor. - Pagina 10 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 12:02 pm

-A..ha...
Spun cand ii adu replica,punandu-ma de gandit.Mda,avea dreptate,bausem cam multe doze totusi
-Poate ca ai dreptate.AM cam exagerat cu dozele
Spun continuandu-mi doza de energizand,indreptandu-ma spre living.Ma asez turceste pe jos,relaxandu-ma
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Departe de trecut, aproape de viitor. - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Departe de trecut, aproape de viitor.   Departe de trecut, aproape de viitor. - Pagina 10 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 12:14 pm

Ma bucuram ca nu pusese o fata nervoasa si nici macar nu se incruntase. Bine ca a realizat si el asta. Ma duc dupa el, asezandu-ma langa acesta.
-Mie nu mi-ai luat nimic, oftez, dorind sa il fac sa se simta vinovat. Imi placea cand isi cerea scuze si poate m-ar fi luat si in brate de data asta. Gaseam unele motive chiar ciudate ca sa imi faca pe plac.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Departe de trecut, aproape de viitor. - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Departe de trecut, aproape de viitor.   Departe de trecut, aproape de viitor. - Pagina 10 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 12:18 pm

Dand sa mai iau o gura din doza,aud ceea ce spune,innecandu-ma.Tusesc usor,privindu-l cu ochi mari.Doamne,chiar nu-i luasem nimic!prost,prost,prost ce eram!Acum ce ma faceam?Iar pusese botic si mai ales acel oftat,cu siguranta era trist.Las doza jos,luandu-l in brate.Il pun in poala mea gandindu-ma ce scuza sa gasesc
-Ummm...nu ti-am luat nimic pentru ca...vezi tu...daca iti luam dulciuri faceai carii si...altceva n-aveam ce sa-ti iau ca..ca..ai tot ce ce-ti trebuie aici!
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Departe de trecut, aproape de viitor. - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Departe de trecut, aproape de viitor.   Departe de trecut, aproape de viitor. - Pagina 10 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 12:29 pm

Maresc ochii cand ma ia in brate. Ce repede a functinat. Ma las strans de el,ascultandu-i explicatiile. Ce lucruri frumoase inventa doar ca sa nu ma supere pe mine.
-Ai uitat, spune sincer ca ai uitat. Te-ai gandit numai la tine. Stiam ca esti egoist ... acum am si dovada, ii zic pe acelas ton, adaugand inca un oftat.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Departe de trecut, aproape de viitor. - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Departe de trecut, aproape de viitor.   Departe de trecut, aproape de viitor. - Pagina 10 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 12:32 pm

-Aaaaa,nu..pfff...ummm..serios.Eu m-am gandit la sanatatea ta si...ah,pe cine incerd sa pacalesc.AM uitat,chair am uitat...scuze,promit ca am sa ma revansez maine!
Spun sperand sa ma ierte.In plus,nu eram bun la mintit,mereu spusesem pe fata ceea ce gandeam si credeam
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Departe de trecut, aproape de viitor. - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Departe de trecut, aproape de viitor.   Departe de trecut, aproape de viitor. - Pagina 10 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 12:35 pm

Era pentru prima data cand il vedeam ca folosea acel ton. Il strang mai bine in brate, profitand de momentul asta. Fiinca spusese adevarul si isi ceruse si scuze, avea sa se termine repede.
-Bine, bine. Imi convine, te iert !
Ma intind cu gatul spre el pentru un sarut,asteptand sa faca el primul pas.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Departe de trecut, aproape de viitor. - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Departe de trecut, aproape de viitor.   Departe de trecut, aproape de viitor. - Pagina 10 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 12:37 pm

Am rasuflat usurat cand am auzit ca totul se terminase si scapasem in sfarsit.Greu mai era sa te intelegi cu adolescentii din ziua de azi.Sau mai bine zis cu copii,in cazul lui.Observand ce facea,inghit in sec,inrosindu-ma suor in obraji.Ma aplec spre el,cuprinzandu-i buzele intr-un sarut,sperand ca nu am inteles gresit ceea ce vroia sa faca
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Departe de trecut, aproape de viitor. - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Departe de trecut, aproape de viitor.   Departe de trecut, aproape de viitor. - Pagina 10 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 12:56 pm

Imi placea Shin, mereu intelegea ce vreau sa fac. Mi-am inchis ochii profitand de acest moment. sarutul s-ar fi terminat intr-un final si as fi uitat totul, deci de ce sa nu profit? Defapt nu imi inchisesem ochii cu totul, l-am putut privi printre pleoapele deschise. Buzele lui erau asa dulci, de ce trebuia sa se termine un moment ca asta?
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Departe de trecut, aproape de viitor. - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Departe de trecut, aproape de viitor.   Departe de trecut, aproape de viitor. - Pagina 10 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 12:58 pm

Imi tineam mainile pe spatele lui mic si fin caci era doar in boxeri,miscandu-le usor.Nu am vrut sa profit de asta si sa fac din acel sarut unul foarte pasional.Nu vroiam sa creada ca eram nesimtit.Mi-am retras in cele din urma buzele,pentru prima oara in viata mea timid
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Departe de trecut, aproape de viitor. - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Departe de trecut, aproape de viitor.   Departe de trecut, aproape de viitor. - Pagina 10 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 1:04 pm

Se terminase repede insa mi-a placut cat a durat. Il apuc de obraji, tragandu-l usor.
-Dulceee, chicotesc, holbandu-ma la buzele lui. Chiar erau dulci,ah, tanjeam dupa un al doilea sarut insa trebuia sa am rabdare.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Departe de trecut, aproape de viitor. - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Departe de trecut, aproape de viitor.   Departe de trecut, aproape de viitor. - Pagina 10 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 1:08 pm

L-am privit oarecum rusinos,chicotind usor cand ma apucase de obraji.Doamne,cat il puteam adora pe pustiul asta!
-Si mie mi-a placut insa...nu am vrut sa fiu nesimtit si sa profit prea mult
Spun dcuandu-mi o mana la ceafa,masand-o usor,privind in jos zambitor
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Departe de trecut, aproape de viitor. - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Departe de trecut, aproape de viitor.   Departe de trecut, aproape de viitor. - Pagina 10 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 11:09 pm

-Apreciez asta, ii zic calm, lasandu-mi si eu capul in jos mai mult ca sa il pot privi, nu ca sa imi ascund privirea de a lui. Insa totusi ... ii copiez acea expresie, ducandu-mi mana la ceafa, napustindu-ma deodata asupra lui, lasandu-l pe spate cu mine deasupra.
-Trebuia sa , continui replica fara sa ii mai dau alte explicatii, lipindu-mi buzele de ale lui.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Departe de trecut, aproape de viitor. - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Departe de trecut, aproape de viitor.   Departe de trecut, aproape de viitor. - Pagina 10 I_icon_minitimeSam Dec 25, 2010 3:25 am

Fiind luat pe nepregatite,cad pe spate,privindu-l de-a dreptul mirat si confuns totodata.Il ascultam atent incercand sa inteleg ceva din spusele lui insa slabe sanse aveam.Vrand sa-l intreb ce a patit,nu am avut cum caci deja buzele mele au fost reduse la tacere de buzele lui.Nu m-am mai putut abtine asa ca i-am raspuns pasional la sarut
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Departe de trecut, aproape de viitor. - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Departe de trecut, aproape de viitor.   Departe de trecut, aproape de viitor. - Pagina 10 I_icon_minitimeDum Dec 26, 2010 7:30 am

A reactionat asa cum doream, continuand sarutul de mai devreme cu unul pasional. Functionase si de data asta. Ori renunta la unele obiceiuri pentru mine,ori chiar il luasem prin surprindere. Sarutul deveni si mai pasional cu ajutorul meu, atunci cand mi-am introdus limba in cavitatea lui bucala. Nu stiu ce patisem, dar deodata nu mai eram eu.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Departe de trecut, aproape de viitor. - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Departe de trecut, aproape de viitor.   Departe de trecut, aproape de viitor. - Pagina 10 I_icon_minitimeMier Dec 29, 2010 6:58 am

AM fost total luat prin surprindere in momentul in care i-am simtit limba in gura.Nu m-as fi asteptat la asta,mai ales din partea un pustiulica ca si el.Acum,nu ca nu mi-ar placea,din contra,imi placea chair foarte mult sarutul,fapt pentru care am inceput si eu sa ma joc cu limba acestuia,sugandu-i-o lacom
Sus In jos
Continut sponsorizat





Departe de trecut, aproape de viitor. - Pagina 10 Empty
MesajSubiect: Re: Departe de trecut, aproape de viitor.   Departe de trecut, aproape de viitor. - Pagina 10 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Departe de trecut, aproape de viitor.
Sus 
Pagina 10 din 10Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Academy for Souls :: Academia :: Acoperis-
Mergi direct la: