Academy for Souls
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Academy for Souls

...
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Stai si viseaza la nemurirea sufletului...

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stai si viseaza la nemurirea sufletului...   Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 1:36 pm

-Din America, New York mai exact. Ii raspund la intrebare. Si tu? Il intreb curios, privindu-l atent
Sus In jos
Andreas

Andreas


Mesaje : 163
Data de inscriere : 21/12/2010

Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stai si viseaza la nemurirea sufletului...   Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 1:37 pm

- Italia, Venetia, ii raspund si il ciufulesc usor.
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stai si viseaza la nemurirea sufletului...   Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 1:56 pm

-Tare. Ii spun oarecum fascinat.
Era misto in Venetia, fusesesi numai o data, dar stiam ca e super.
Sus In jos
Andreas

Andreas


Mesaje : 163
Data de inscriere : 21/12/2010

Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stai si viseaza la nemurirea sufletului...   Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 12:19 am

- E tare, dar miroase a pipi si a canal, spun eu senin.
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stai si viseaza la nemurirea sufletului...   Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 7:09 am

Chicotesc cand il aud.
-Poate e asa, dar tot merita sa te duci acolo. Ridic din umeri.
Sus In jos
Andreas

Andreas


Mesaje : 163
Data de inscriere : 21/12/2010

Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stai si viseaza la nemurirea sufletului...   Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 7:11 am

- Merita, spun eu si ii zambesc usor. Tu ai probleme cu idiotul de director? Il intreb curios.
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stai si viseaza la nemurirea sufletului...   Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 8:46 am

Dau negativ din cap.
-De ce asa avea probleme cu el? Il intreb curios.
Sus In jos
Andreas

Andreas


Mesaje : 163
Data de inscriere : 21/12/2010

Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stai si viseaza la nemurirea sufletului...   Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 8:47 am

- Intrebam curios, ca pe mine are ciuda, ca i-am facut grafiti pe trabantul sau, spun si chicotesc usor.
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stai si viseaza la nemurirea sufletului...   Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 10:57 am

Chicotesc cand il aud.
-Eu n-am probleme cu el, oricum eu nu merg la scoala. Stau aici din cauza lu Mike, ca nu aveam unde sa stau. Ridic din umeri.
Sus In jos
Andreas

Andreas


Mesaje : 163
Data de inscriere : 21/12/2010

Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stai si viseaza la nemurirea sufletului...   Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 11:03 am

- Aha, ce fain. Ce mai face batranul Mike? Il intreb curios.
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stai si viseaza la nemurirea sufletului...   Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 11:10 am

-Pai munceste bietul de el, de la un timp nu prea mai gaseste clienti la cei ce prestam la domiciliu. Ridic din umeri
Sus In jos
Andreas

Andreas


Mesaje : 163
Data de inscriere : 21/12/2010

Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stai si viseaza la nemurirea sufletului...   Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 11:13 am

- Dar nu sti sa ii agati? Un firlt nevinovat, un telefon mie, rezervare la un hotel de lux sau un motel nenorocit, pe nume fals si gata, spun, chicotind pervers.
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stai si viseaza la nemurirea sufletului...   Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 11:17 am

Chicotesc cand il aud.
-Nu-mi caut singur clienti si mie mereu imi gaseste Mike. Ii gaseste cam greu, ca-s cam scump, dar ii gaseste. Ridic din umeri
Sus In jos
Andreas

Andreas


Mesaje : 163
Data de inscriere : 21/12/2010

Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stai si viseaza la nemurirea sufletului...   Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 11:24 am

- A incercat o data sa ma scoata si pe mine la produs, dar s-a iscat cu scantei. Mereu ma injura ca i-am despicat spatele in doua, spun calm.
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stai si viseaza la nemurirea sufletului...   Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 11:45 am

-Deci tu i-ai facut cicatricea aia mare! Spun deodata, amintindu-mi de acea cicatrice. Sa stii ca era sa ne strice partide odata! Strig la el. Ca eu nu stiam de cicatrice si era sa-i treaca cheful cand l-am atins pe ea.
Sus In jos
Andreas

Andreas


Mesaje : 163
Data de inscriere : 21/12/2010

Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stai si viseaza la nemurirea sufletului...   Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 11:46 am

- Exact, chiar eu i-am facut-o, fiindca a intins mai mult plapuma cu mine, decat trebuia si s-a rupt, spun calm.
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stai si viseaza la nemurirea sufletului...   Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 11:48 am

Oftez lung.
-sa stii ca are dureri mari de la cicatricea aia. Mereu cand ma vede ma pune sa-i fac masaj. Oftez
Sus In jos
Andreas

Andreas


Mesaje : 163
Data de inscriere : 21/12/2010

Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stai si viseaza la nemurirea sufletului...   Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 11:51 am

- Nu imi pare rau ca i-am facut-o, fiindca a incercat sa imi redeschida operatia, spun putin nervos si imi dau jos pantaloni.
De la genunchi pana la sold, pe piciorul stang se intindea o linie serpuita, alba, semn de la o cicatrice foarte veche.
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stai si viseaza la nemurirea sufletului...   Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 11:53 am

Ridic o spranceana, neintelegand ce vrea sa zica, dar imediat am priceput.
-Wow. Zic mirat. De unde ai aia? Intreb curios
Sus In jos
Andreas

Andreas


Mesaje : 163
Data de inscriere : 21/12/2010

Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stai si viseaza la nemurirea sufletului...   Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 11:54 am

- Nastere, spun pe un ton mai calm si inchid ochii pentru a nu se vedea lacrimile adunate in ei.
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stai si viseaza la nemurirea sufletului...   Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 11:58 am

Nu am inteles prea bine ce vroia sa-mi spuna prin asta, asa ca mi-am ridicat privirea, vazand ca are ochii inchisi.
-Ai patit cevA? Il intreb ingrijorat
Sus In jos
Andreas

Andreas


Mesaje : 163
Data de inscriere : 21/12/2010

Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stai si viseaza la nemurirea sufletului...   Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 12:00 pm

Am tras aer in piept, apoi i-am teschis.
- Eu am avut un frate geaman, siamez si am fost uniti la picior. Aceasta cicatrice arata pe ce lungime am fost uniti. Darrin, il chema pe fratele meu si nu ne puteau deosebi nici mama, cea care ne-a nascut, ii povestesc, singur o parte din trecut.
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stai si viseaza la nemurirea sufletului...   Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 12:05 pm

Daca vorbea la trecut insemna ca fratele sau e mort. L-am imbratisat strans, stiind cum e sa-ti moara fratele, mai ales ca a meu mi-a murit in brate.
Sus In jos
Andreas

Andreas


Mesaje : 163
Data de inscriere : 21/12/2010

Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stai si viseaza la nemurirea sufletului...   Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 12:09 pm

- A fost un nenorocit de accident de masina si mama il iubea mai mult pe Darrin si a trait cu convingerea ca Darrin sunt eu si eu sunt Darrin si am plecat de acasa, ca nu vroiam sa ii vad cum ma trateaza, ca si cand as fi alticineva, spun si incep sa plang, ingropandu-mi fata in umarul sau.
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stai si viseaza la nemurirea sufletului...   Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 12:11 pm

Il imbratisez mai strans, lasandu-l sa planga.
-Imi pare rau. Stiu cum e sa-ti moara fratele, crede-ma, stiu, iar cand iti moare in brate e si mai dureros.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Stai si viseaza la nemurirea sufletului...   Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Stai si viseaza la nemurirea sufletului...
Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Academy for Souls :: Camin :: Camere-
Mergi direct la: