Academy for Souls
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Academy for Souls

...
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Stai si viseaza la nemurirea sufletului...

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Andreas

Andreas


Mesaje : 163
Data de inscriere : 21/12/2010

Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stai si viseaza la nemurirea sufletului...   Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 12:14 pm

- Imi pare rau, ii soptesc si il trang la pieptul meu.
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stai si viseaza la nemurirea sufletului...   Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 12:16 pm

-Oricum persoana care l-a omorat acum va putrezi in inchisoare. Spun pe un ton malefic, bucuros ca se intampla asta.
Sus In jos
Andreas

Andreas


Mesaje : 163
Data de inscriere : 21/12/2010

Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stai si viseaza la nemurirea sufletului...   Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 12:21 pm

- Aha, sa inteleg ca puscaria e un loc rau, spun stergandu-mi lacrimile.
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stai si viseaza la nemurirea sufletului...   Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 12:24 pm

-Normal! Si mai ales pentru ala. Am cativa fosti clienti care au intrat la inchisoarea aia, asa ca am vorbit cu ei sa-i faca viata un calvar. Spun pe un ton malefic, cu un ranjet intr-un colt al guri
Sus In jos
Andreas

Andreas


Mesaje : 163
Data de inscriere : 21/12/2010

Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stai si viseaza la nemurirea sufletului...   Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 12:26 pm

- Aha, spun eu si il ciufulesc usor in cap.
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stai si viseaza la nemurirea sufletului...   Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 12:29 pm

-Acum esti mai bine, ti-a facut bine ca ai plans. Ii zic privindu-l dulce.
Sus In jos
Andreas

Andreas


Mesaje : 163
Data de inscriere : 21/12/2010

Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stai si viseaza la nemurirea sufletului...   Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 12:31 pm

- As putea spune si asa, spun si il sarut pe frunte.
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stai si viseaza la nemurirea sufletului...   Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 12:32 pm

-Ok, sa revenim la taclale. Chicotesc. Intreaba-ma ceva, orice. Ii spun privindu-l
Sus In jos
Andreas

Andreas


Mesaje : 163
Data de inscriere : 21/12/2010

Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stai si viseaza la nemurirea sufletului...   Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 12:38 pm

- Cand a fost prima data, il intreb curios.
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stai si viseaza la nemurirea sufletului...   Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 12:39 pm

-La paisprezece ani, cu Mike. Ii raspund fara ezitare, privindu-l.
Sus In jos
Andreas

Andreas


Mesaje : 163
Data de inscriere : 21/12/2010

Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stai si viseaza la nemurirea sufletului...   Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 12:41 pm

- Nu stiu de ce mai intreg, de vreme ce lucrezi pentru Mike. A fost din propria vointa sau fortat? Il intreb incontinuare.
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stai si viseaza la nemurirea sufletului...   Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 12:44 pm

Ma pun pe gandit.
-Intr-un fel a fost putin din ambele. Eram singur si nu aveam niciun ban, asa ca cerseam pe strada. Mike m-a vazut si i-a placut trupul meu asa ca tras dupa el, nu is puternic asa ca nu am putut sa-l opresc. Ma duc pana la el acasa si mai intai a vrut sa ma violeze, dar s-a oprit cand am inceput sa plang. Atunci mi-a explicat ca daca o fac cu el ma va plati bine, asa ca am acceptat.
Sus In jos
Andreas

Andreas


Mesaje : 163
Data de inscriere : 21/12/2010

Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stai si viseaza la nemurirea sufletului...   Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 12:54 pm

- Mda, vechea smecherie: te joci cu mine iti dau bomboane, spun eu, chicotind usor. Intreaba-ma tu acum ceva.
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stai si viseaza la nemurirea sufletului...   Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 12:56 pm

-Dar mi-a dat foarte multi bani si a fost tandru cu mine. Ridic din umeri. La tine cand a fost prima datA? Il intreb curios
Sus In jos
Andreas

Andreas


Mesaje : 163
Data de inscriere : 21/12/2010

Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stai si viseaza la nemurirea sufletului...   Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 1:00 pm

- La doispreze ani am facut-o prima data cu un baiat, spun eu, dupa un moment de gandire.
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stai si viseaza la nemurirea sufletului...   Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 1:01 pm

Ridic o spranceana.
-Wow. Foarte devreme. Cum asa? Intreb curios.
Sus In jos
Andreas

Andreas


Mesaje : 163
Data de inscriere : 21/12/2010

Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stai si viseaza la nemurirea sufletului...   Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 1:04 pm

- Am fost la o petrecere si eram beat manga si am mai fumat iarba si mi-am tras-o cu unul de nouasprezece ani. Pe maicamea am mintit-o ca am alunecat si am picat in fund pe trepte, spun si chicotesc usor.
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stai si viseaza la nemurirea sufletului...   Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 1:10 pm

Chicotesc o data cu el.
-Sa inteleg ca nu regreti ca te-ai culcat cu el nu? Intreb curios
Sus In jos
Andreas

Andreas


Mesaje : 163
Data de inscriere : 21/12/2010

Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stai si viseaza la nemurirea sufletului...   Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 1:14 pm

- Sincer, nu imi pasa, spun calm. Alta intrebare.
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stai si viseaza la nemurirea sufletului...   Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 1:15 pm

Ma pun pe gandit.
-Cum l-ai cunoscut pe Mike? Intreb curios
Sus In jos
Andreas

Andreas


Mesaje : 163
Data de inscriere : 21/12/2010

Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stai si viseaza la nemurirea sufletului...   Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 1:22 pm

- Aveam 15 ani si mergeam pe strada si el m-a rugat sa il ajut cu nu stiu ce dracu si m-a dus la el in apartament si mi-a propus sa ma culc cu el si nu am avrut si m-a dezbracat cu forta si mi-a vazut cicatricea de la picior si a vrut sa o redeschida, dar am fost mai rapid ca el si i-am despicat spatele. Am vrut sa il las sa moara, dar m-am gandit ca o sa imi foloseasca, asa ca el imi datoreaca viata lui, spun calm.
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stai si viseaza la nemurirea sufletului...   Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 1:24 pm

L-am ascultat din cap, mormaind un "aha" la sfarsit.
-Urmatoarea intrebare. Zic vesel
Sus In jos
Andreas

Andreas


Mesaje : 163
Data de inscriere : 21/12/2010

Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stai si viseaza la nemurirea sufletului...   Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 1:25 pm

- Ai clienti violenti? Il intreb curiuos.
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stai si viseaza la nemurirea sufletului...   Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 1:30 pm

Dau aprobator din cap.
-Aia is cei masochisti. Dupa o partida cu ei am vanatai la maini, picioare si o gramada de muscaturi pe corp. Uneori ii apuca sa ma bata cu bici din piele, asa ca ma trezesc si cu rani pe spate.
Sus In jos
Andreas

Andreas


Mesaje : 163
Data de inscriere : 21/12/2010

Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stai si viseaza la nemurirea sufletului...   Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 1:32 pm

- Deci Mike chiar vrea sa si-o incaseze de la mine rau! Marai, mijind ochii, amenintatori.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Stai si viseaza la nemurirea sufletului...   Stai si viseaza la nemurirea sufletului... - Pagina 3 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Stai si viseaza la nemurirea sufletului...
Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Academy for Souls :: Camin :: Camere-
Mergi direct la: