Academy for Souls
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Academy for Souls

...
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cimitir de amintiri~privat

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat Empty
MesajSubiect: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 1:25 pm

Eram pierdut prin cimitir, cred ca eram undeva prin centrul sau, dar nu stiam sigur. Mai era si noapte, asa ca nu stiam cum sa ies de aici. Imi mai era si frig din cauza hainelor cu care eram imbracat, adica mai mult dezbracat oricum. Cum se putea sa existe un client asa de masochist si de alcoolic frate? Tricoul imi era franjuri, blugii erau si eu rupti, capul ma durea de numai puteam din cauza bauturii. Abea imi revenisesi cat de cat din betia de mai devreme. Lucru ciudat era ca nu stiam cum am ajuns aici.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 1:28 pm

Stateam pe un mormant,cu spatele rezemat de crucea acestuia.Priveam tacut in fata,lasand ochi-mi sa lumineze in intunericul apasator.Imi scot pachetul de tigari din buzunarul giecii negre pe care o purtam,prinzand o tigare cu buzele.O scot afara,aprinzand-o imediat,tragand puternic fumul nociv in mine.Il tin un timp,expirandu-l violent apoi.Adoram locul asta,atat de linistit,lipsit de oameni cicalitori si avand o campie foarte...rigida daca puteam sa spun asa
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 1:33 pm

Ma foiam printre morminte cred ca de o ora, sau chiar doua. Orele astea fiind numarate de cand am revenit la constiinta, caci sunt sigur ca in acea bere fusese si ceva mai mult. Oftez lung. Telefonul nu-l aveam, bani aveam, dar la ce-mi foloseau intr-un cimitir?! La nimic, la asta imi foloseau!
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 1:37 pm

Privesc tacut inainte,admirand privelistea.Poate paream un complet nebun mintal ca stateam prin locuri de-astea insa nu venisem de drag.Venisem sa-mi vizitez mormantul parintilor mei.Astazi se implineau mai bine de 17 ani de cand ei nu mai erau si decand eu incepusem sa-mi iau viata-n piept.Eh,amintiri neplacute insa ele m-au facut barbatul de azi
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 1:54 pm

Devea din ce in ce mai enervant. Totusi, daca ieseam de aici ce aveam sa fac? Simteam cum miros numai a bautura. Niciun sofer de taxi nu m-ar fi dus acasa asa. Ma opresc, nu avea niciun rost. De aici nu aveam sa scap,daca scapam nu stiam cum sa ajung acasa, deci mai bine ramaneam aici. Ma asez pe joc, cu spatele lipit de un copac, tragandu-mi picioarele la piept.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 1:57 pm

Se facuse deja cam tarziu si amortisem stand in locul ala incomod.Ma ridic cu greu de jos,stergandu-ma de parf pe sezut.Imi intind oasele obosite,apucand tigarea dintre buze cu doua degete,scotand fumul afara.O ultima privire la mormant si-mi luasem talpasita.Acum trebuia sa ma gandesc ce sa mai fac caci noaptea abea incepuse iar eu ma plictiseam deja
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 2:01 pm

Mi-am lasat fruntea pe genunchi, tinandu-mi mainile in jurul picioarelor. Nu era corect! De ce nu putuse macar sa-mi cheme un taxi? Clar avea sa o incurce cand seful va afla asta si isi va fi dorit sa nu ma fi cerut pe mine.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 2:07 pm

Mergand ce mai mergand,mai tragand din cand in cand din tigare,observ ca totusi nu eram singur intr-un astfel de loc.Ma opresc in dreptul acelei siluete ce-si facea veacul langa pom,apropiindu-ma silentios de ea.Ma las pe vine,in fata ei,tinandu-mi tigarea intre cele dou degete,si mainile pe genunchi
-Oi,mai traiesti?
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 2:10 pm

Pierdut in gandurile mele despre cum avea ala sa fie torturat, nici nu am auzit acei pasi. Am tresarit putin cand cineva mi-a vorbit, privindu-l apoi pe baiat. Paream calm, dar inima batea foarte repede, de frica a ceea ce-mi putea face tipul. Dau aprobator din cap, mirat ca baiatul era asa aproape de mine. Nu-l deranja mirosul de bautura ce iesea din corpul si hainele mele?
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 2:14 pm

Il privesc atent,analizandu-i cu atentie trasaturile chipului.Deci,era un el si era un el foarte beat si confuz.In regula,cunosteam sentimentul,si erau de multe ori in stadiul asta si nu era deloc placut.Trag ultimul fum din tigare,aruncand departe chistocul dintr-un bobarnac
-Ce cauti aici la ora asta?Si sa nu mai amintesc si in halul asta...
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 2:16 pm

-M-am pierdut! Ii raspund la prima intrebare.
Dar cum sa raspund la a doua? Nu-i puteam spune: "Pai stii is tarfa masculina si un client m-a imbatat si m-a drogat, nu stiu ce s-a intamplat dupa si cand m-am trezit eram aici."
-Nu-ti pot spune. Ii spun serios, fiind adevarul.
Numai la minciuni nu-mi statea mie acum mintea.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 2:27 pm

-Decat sa ma iei cu texte de-astea mai bine ai da totul din tine.Nu cred ca m-ar mai putea surprinde ceva in ziua de azi
Spun oftand adanc.Ma asez in fata lui,in stil turcesc caci pe vine era foarte incomod.Il privesc plictisit,asteptand sa-mi spuna adevarul,adevarul.Nu suportam cand cineva avea de ascuns ceva
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 2:36 pm

-Nu inteleg de ce vrei sa stii, dar in fine. Spun dandu-mi capul pe spate, lipindu-l de copac.
-Sunt o tarfa masculina, am fost la un client care m-a imbatat si m-a drogat. Pe langa asta tipul era foarte masochist si mi-a facut hainele franjuri, nu cred ca vezi ca e noapte si nu sunt ridicat. Nu stiu ce s-a intamplat mai apoi, dar stiu ca m-am trezit in cimitir. Nu stiu cum sa ies de aici, sau cum sa ajung acasa. Ii explic ce s-a intamplat, nepasandu-mi ce avea sa creada.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 2:41 pm

Il ascult cu atentie,ranjind larg.Saracul de el.Probabil nici ca-si mai amintea
-Cred ca stiam asta deja.Eu vad foarte bine in intuneric,mai bine decat ziua si te-am recunoscut cat de cat.Daca nu ma insel,acum cateva luni te-am ales chiar si eu
Spun cazand pe ganduri.Da,el trebuia sa fie caci insusi seful lui mi-l daruise pentru o noapte insa eu tot i-am platit,chair mult mai mult decat trebuia
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 2:43 pm

Imi las deodata capul in jos, ridicand o spranceana. Ma culcasesi cu el? Imi plec capul in partea dreapta, incercand sa-mi amintesc.
-Scuze, nu-mi amintesc de tine. Zic lipindu-mi iarasi capul de genunchi. Stiu ca sunt o tarfa mare! Spun ridicand din umeri.
Daca nici macar fetele celor cu care m-am culcat nu-mi aminteam, eram mai rau ca centuristele.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 2:46 pm

Oftez adanc privindu-l compatimitor.Nici nu ma asteptam sa ma recunoasca.Nu o facusem decat odata si nici macar nu durase mult caci eram pe fuga.Nu era vina lui ca devenise asa
-Haide,capul sus si vino.Te duc la mine
Spun ridicandu-ma in picioare,stergandu-ma pe sezut de praf.Nu-l puteam lasa aici,seful lui sigur s-ar fi suparat pe mine si nu vroiam sa-i aud predicile enervante
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 2:49 pm

Ridic capul cand il aud. Nu aveam incotro oricum. Ma ridic in picioare, scuturandu-ma pe fund.
-De ce faci asta? Nu te obliga nimeni sa ai grija de mine. Ii spun privindu-l ciudat.
Pana acum numai o persoana avuse grija de mine, iar acea persoana era moarta, deci nu intelegeam de ce el o facea. Nu facusesi nimic pentru el, doar m-am culcat cu el,dar asta imi era meseria.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 2:52 pm

Oftez adanc,stramband usor din buze.Deparca as fi avut incotro.In plus,odata fusesem si eu intr-o situatie ca el.Nimeni nu m-a ajutat si asta a lasta o urma in sufletul meu inghetat de pe-acum
-Pentru ca nu vreau ca Mike sa tipe la mine si sa-mi tina predici despre ''prietenie''.In plus vrei cumva sa dormi aici?
Intreb luand-o inainte,insa nu inainte de-ami da geaca jos si de a o aseza pe umerii lui.Cred ca ii era frig avand in vedere starea hainelor lui
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 2:54 pm

Surand cand ii aud raspunsul. Avea dreptate, Mike avea mare grija de angajatii lui si daca pateam ceva se enerva tare, dar numai pentru ca ii aduceam bani. Dau negativ din cap, nu vroiam sa dorm aici. Ii simt geaca pe umeri, chiar daca comentam stiam ca nu o sa si-o ia inapoi, asa ca am preferat sa tac. Oricum, ma durea prea tare capul ca sa mai comentez. Mi se facea rau.
-In curand vomit. Ii spun serios, fiind sigur pe mine, dar continuam sa merg dupa el.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 2:58 pm

Auzind ce spusese,maresc ochii intorcandu-ma cu fata la el.Nu era o veste prea buna.In regula,separea ca Mike avea sa ma angajeze din nou sa ma ocup de inca unul ce-i facuse rau pustiului.Acum ca mi-am adus aminte...nu cred ca stia ca eu eram bodyguard-ul lui ce se ocupa tot timpul de siguranta sa.Mereu imi rezolvam trebuie in liniste fara sa las urme.Imi bag ana in buzunar,scotand un flacon de pastile
-I-a de-aici.O sa te simti mai bine
Si eu stiam cum era sa iei o supradoza sau sa te imbeti asa ca apstilele ma ajutau mereu
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 3:01 pm

Nu aveam mari probleme daca vomitam. Adica era ceva normal, mai ales din cauza betiei de mai devreme, combinata cu droguri. Ma uit la baiat si i-au flaconul de pastile. Il desfac, luand una, pe care am dat-o repede peste gat, strangand din ochi, nu era prea gustoasa. Ii inmanez flaconul inapoi.
-Mersi. Ii spun pe un ton dulce, dar nu-i zambesc.
Facea asta pentru mine si nu vroiam sa-i ofer un zambet fals.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 3:03 pm

Mi-am luat flaconul inapoi,continuand sa merg.Intr-un final am iesit din cimitir,in fata lui asteptandu-ne masina mea sport,neagra.Speram din tot sufletul sa nu o recunoasca caci,defiecare data cand ma Vedeam cu Mike aveam boala sa o las in fata casei lui si cu siguranta o vazuse de multe ori chair daca nu ma vazuse si pe mine.Ma apropii de ea,dezactivandu-i alarma,deschizandu-i portiera.Asigurandu-ma ca a intrat,urc si eu apoi
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 3:05 pm

Privesc ciudat masina, era asa de cunoscuta. Mult prea cunoscuta si nu retineam orice masina cu care nu aveam nicio treaba. Nu comentez nimic, caci momentan nu stiam de unde imi e asa de cunoscuta. Intru in masina, lasandu-mi capul pe geam. Imi era somn si ma simteam slabit. Ce fel o facusesi cu ala oare? Inchid usor ochii.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 3:09 pm

Il privesc cu coada ochiului,lasandu-l sa se odihneasca,.Cu siguranta trecuse prin multe greutati astazi si merita un somn bun.
''Numai sa dau cu ochii de tine Mike si ai sa vezi ce patesti''
Gandesc incruntandu-ma usor.Uram cand isi punea angajatii in astfel de situatie,mai ales pe favoritul lui.Om prost mai er auneori.Daca nu-l stiam de mai bine de 5 ani l-as fi lasat balta imediat
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 3:11 pm

Nu am adormit, nu puteam sa adorm in masina, din cauza ca se misca. Deschid ochii, fara sa-mi ridic capul de pe geam. Era rece si mai ajuta la durearea mea.
-Cum te cheama? Il intreb curios.
Oare daca-i stiam numele imi dadeam seama de unde stiam masina?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cimitir de amintiri~privat Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat I_icon_minitime

Sus In jos
 
Cimitir de amintiri~privat
Sus 
Pagina 1 din 9Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Academy for Souls :: In afara orasului :: Cimitir-
Mergi direct la: