Academy for Souls
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Academy for Souls

...
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cimitir de amintiri~privat

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 7:39 am

Am continuat sarutul, pana in momentul maxim de placere. M-am eliberat o data cu el, scotand un geamat puternic, rupand astfel sarutul. Mi-am luat mainile din jurul gatului sau si picioarele de la talia sa, dar nu inainte sa-l fac sa stea peste mine. Nu vroiam sa se ridice prea curand, cel putin nu pana imi reveneam, caci respiram cu greutate.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 7:41 am

AM cazut extenuat peste el,respirand cu greutate.Nici sa ies din el nu aveam energia necesara momentan.Coprul lui cald,fierbinte ma relaxa,facandu-ma sa ma recuperez intr-un ritm rapid.Fusese atat de bine,incat toate celelalte partide din viata mea nu mai aveau nici un sens
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 7:43 am

Il sarut pe par, fericit ca si el obosise. Nu as fi vrut sa fiu singurul extenuat dupa partida asta. Il imbratisez strans, incepand sa-mi revin cat de cat. Orice alt client care avea sa urmeze nu ar mai fi avut nicio sansa sa scoata gemete adevarate de la mine, nu dupa partida asta.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 7:45 am

M las imbratisat,zambind fericit si satisfacut.Serios acum,cum sa-l mai las eu sa o faca si cu altii?Nebun sa fi fost.Nu a trebuit sa astept prea mult caci imi revenisem,dandu-ma de pe el ca sa nu-l strivesc de tot.Ma asez in sezut,trecandu-mi o mana prin par
-Fa-ti bagajele,te vei muta la mine
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 7:47 am

Mi-am revenit si eu la scurt timp dupa ce s-a ridicat el de pe mine. Il privesc mirat cand aud ca ma voi muta cu el, zambind larg. Imediat ma intristez, nu aveam cum, desi prestam la domiciliu, multi clienti veneau la mine. Ma ridic in fund, privindu-l.
-Nu pot, n-o sa poata veni clientii la tine acasa. Ii spun oftand.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 7:51 am

-Cine a mai spus ca vei mai face chestia asta?
Spun stramband usor din gura.Ma ridic de pe pat,imbracandu-ma.Nu imi pasa cat avea sa comenteze.Odata ce mi-am pus un lucru in cap nu ma putea nimeni intoarce din calea pe care am ales-o
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 7:52 am

Ma uit mirat la el cand il aud, intelegeam de ce nu ar fi suportat sa ma culc cu altii. Ma ridic din pat, luandu-mi boxerii pe mine.
-Te iubesc, dar e alegerea mea daca o fac. Plus ca am nevoie de bani si numai asta stiu sa fac. Ridic din umeri.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 8:29 am

-Daca ai nevoie de bani iti voi da eu.Nu mai esti nevoit sa treci prin toate lucrurile alea,sa ai parte de toti nenorocitii ce au chef de o partida.Lasa-ma sa am grija de tine,sa te intretin.AM bani destui de nici nu stiu ce sa mai fac cu ei.Nu trebuie sa mai muncesti
Ii explic eu luandu-mi tricoul pe mine
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 8:31 am

Il ascult atent, luandu-mi tricoul pe mine. Oftez lung.
-Nu pot sa-ti accept bani ca pe pomana. Ii spun privindu-l. Nu m-as simti eu bine daca iti voi lua bani degeaba. Ridic din umeri. Am sa termin cu prostitutia, dar imi gasesc altceva de lucru. Spun ganditor.
Imi va fi cam greu, caci scoala nu facusesi deloc si nu gaseai pe multi care sa te angajeze fara sa fi terminat macar opt clase.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 8:34 am

-Daca tu crezi asta atunci te voi angaja eu.Astfel nu trebuie sa te simti rau ca iti dau bani de pomana.In plus,trebuie ca cineva sa aibe grija de casa atunci cand eu sunt plecat.Ce zici?
Stiam ce fel de oameni sunt in zilele noastre,iar pustiul n-ar fi avut nicio sansa sa-si gaseasca ceva de lucru fara sa fie implicat in vre-o prostie
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 8:35 am

Ridic o spranceana, privindu-l.
-Adica sa-ti fiu menajera? Il intreb lasandu-mi capul intr-o parte.
Nu parea o idee asa de rea, mai ales ca aveam sa fiu cu el tot timpul.
-Sunt de acord. Spun vesel, sarind la gatul sau.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 8:38 am

AM zambit larg,chicotind amuzat.Eram fericit ca acceptase,nestiind daca chiar intelesese de ce am facut asta.Il imbratisez calduros,auzind pe cineva ca intra in camera
M:Ummm..Yuki,ai un client
M-am incruntat imediat cand am auzit asta,lasandu-mi coltii la vedere.Asta chair ma lua de prost?
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 8:45 am

Doresc sa-l sarut pe baiat, dar il aud pe Mike intrand in camera. Ma uit la el, de dupa umarul lui Shinsuke. Ii privesc pe rand pe cei doi, vazand expresia lui Shin. Oftez si-l privesc serios pe Mike.
-Scuze, dar renunt la asa ceva. Spun zambind larg. Shinsuke va fi singurul meu client de acum inainte. Ii spun sarutandu-l pe Shin pe obraz
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 8:48 am

M:Ce?Nici vorba de asta!De cand iei decizii de capul tau fara ca eu sa stiu?
-Mike,nu-ti forta norocul!
Tip la el,dezlipindu-ma de Yuki.Ma aproprii grabit de Mike,prinzandu-l de tricou
-M-ai calcat destul pe nervi in ultima vreme,nu ma fa sa-ti para rau ca m-ai cunoscut!
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 8:50 am

M-am speriat o clipa cand am vazut cat era de nervos Shin, plus felul in care l-a apucat pe Mike. M-am apropiat repede de el, punandu-mi mainile peste a lui, dorind sa-i dea drumul.
-Shin calmeaza-te. Spun ingrijorat, privindu-l pe baiat. Lasa-l!
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 8:56 am

Desii tare mult mi-as fi dorit sa-i trag una lui Mike,m-am gandit la Yuki.Nu vroiam sa-l supar si deja era ingrijorat.Ii dau intr-un final drumul,indepartandu-ma de el,incercand sa ma calmez
-Ai avut noroc de data asta,insa ai grija ce faci.Ma cunosti prea bine Mike,sti ce fel de om sunt...
Spun ranjind malefic,Mike,lasandu-si capul in jos,tremurand usor.In fata mea nu era decat un amarat de pusti,nimic mai mult si stia asta
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 8:59 am

Am rasuflat usurat cand i-a dat drumul, fericit ca nu avea sa-i fac nimic. Vad ca Mike isi plecase capul si oftez. Ma duc la el, ridicandu-i capul de la barbie.
-O sa te vizitez! Spun vesel si-l sarut pe frunte, apoi il imbratisez.
Chiar daca imi fusese sef, se purtase cu mine mai bine decat cu orice angajat. Stiam ca pentru el, eram ca un frate mai mic.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 9:23 am

Am luat-o inainte vrand sa pelc din camera aia cat mai repede.Deja incepusem sa fiu prea nervos si nu era bine,plus ca scena aia era prea de tot pentru mine.Ies afara din vila,stand cu sezutul pe trepte,aprinzandu-mi o tigare,incepand sa o fumez
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 9:26 am

Mike se inveseleste, ciufulindu-ma usa. Ma saruta si el pe frunte apoi ma dezlipesc de baiat. Ii fac cu mana si ma duc repede la iesirea din vila, vazandu-l pe Shin. Nu fac niciun zgomot si ma apropii de el, ducandu-mi mainile in jurul gatului sau, de la spate. Il sarut pe obraz, privindu-l apoi vesel.Imi intra fumul de tigara in nari si incep sa tusesc usor.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 11:37 am

Il privesc cu coada ochiului cand ii simt mainile dupa gatul gatul meu,zambindu-i in ocltul gurii.Dau tigarea deoparte cand aud ca tusea,stiind ca asta ii provocase aceea tuse.In plus,daca nu fumam acum,cine stie cand mi-ar mai fi trecut nervii
-Gata?
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 11:39 am

Ma opresc din tusit si-l privesc, stergandu-mi lacrimile. Mereu lacrimam cand tuseam. Dau aprobator din cap si ma ridic in picioare, intinzandu-ma.
-Trebuie sa mergem la mine sa ma schimb. Spun ganditor. Cred ca stii academia unde stau nu? Il intreb curios.
Trebuia sa stie, ca eu nu stiam sa-i explic unde e
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 12:04 pm

-Academie?Singura academie pe care o cunosc e cea la care invat si eu.Cea din centru in apropierea bibliotecii
Spun aruncand chistocul de tigare care mi-a mai ramas,ridicandu-ma de jos.Imi scutur blugii de praf,bagandu-mi mainile in buzunare,intorcandu-ma cu fata spre el
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 12:06 pm

Dau aprobator din cap.
-Acolo locuiesc si eu, chiar daca nu merg la scoala. Zambesc.
Era ciudat ca puteam sta acolo, chiar daca nu faceam scoala. Avusesi noroc de Mike, ca avea relatii la academia aia
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 12:09 pm

-Aha.Cunosc drumul,sa mergem
Spun ranjindu-i larg.Era ciudat.In unele zile mai stateam si eu acolo cand nu prea aveam chef sa dau pe-acasa insa nu-l vazusem niciodata acolo.Ii intind mana pentru a pleca caci aveam multe de facut
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 12:12 pm

Nu-l vazusesi pana acum pe acolo. Il iau de mana, zambindu-i larg.
-Si te duci la scoala? Il intreb curios. Sau nu prea dai pe acolo? Il intreb privindu-l.
Eram curios de cum e la scoala, caci eu nu avusesi ocazia sa merg vreodata.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cimitir de amintiri~privat - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat - Pagina 7 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Cimitir de amintiri~privat
Sus 
Pagina 7 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Academy for Souls :: In afara orasului :: Cimitir-
Mergi direct la: