Academy for Souls
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Academy for Souls

...
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cimitir de amintiri~privat

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorMesaj
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat - Pagina 9 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 1:36 pm

Am marit ochii cand am auzit. La naiba, de acum va trebui sa fiu ordonat, mai ales ca voi avea grija de casa lui. Oftez lung.
-Ok, cum spui tu, dar vreau sa termin repede cu asta. Spun zambind inocent.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat - Pagina 9 I_icon_minitimeSam Dec 25, 2010 3:30 am

-Atunci am sa te ajut
Spun dand iama prin dulapul lui.Cand ma puneai pe mine la treaba,parca as fi fost o racheta,terminam foarte repede curatenia si o faceam impecabil.I-am ales hainele care mi-au placut mie cel mai mult,aranjandu-le deoparte,lasand curataenie in dulap
-Asa mai merge
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat - Pagina 9 I_icon_minitimeDum Dec 26, 2010 9:08 am

M-am dat deoparte, lasandu-l sa faca ceea ce dorea. L-am privit atent, mirat de cat de bine se pricepea. El chiar avea nevoie de o menajera? Sau doar dorea sa ma tina numai langa el? Ma mirat faptul ca era asa de curat in dulap. Cred ca nu a mai fost asa curat de cand l-am cumparat.
-Wow. Zic incepand sa pun hainele alese de el in bagaj,
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cimitir de amintiri~privat - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat - Pagina 9 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Cimitir de amintiri~privat
Sus 
Pagina 9 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Academy for Souls :: In afara orasului :: Cimitir-
Mergi direct la: