Academy for Souls
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Academy for Souls

...
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cimitir de amintiri~privat

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 3:15 pm

Auzindu-i intrebarea,maresc involuntar ochii,stramband din gura apoi.Asta nu era deloc bine.Speram acum doar sa nu-si aminteasca numele meu,speram ca Mike sa-si fi tinut gura si sa nu aminteasca de mine din 5 in 5 minute.Nu-l puteam mintii,asta nu era in caracterul meu si uram sa fac asa ceva
-Shinsuke
Spun intr-un final fiind atent la drum
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 3:17 pm

Mormai un "aha". Imi suna si asta cunoscut, dar in capul meu era o dezordine totala, nu puteam sa-mi dau seama acum. Sigur maine dimineata aveam sa stiu cine e cu exactitate.
-Avem mult de mers? Il intreb pe un ton calm, plictisit, dar totusi indiferent.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 3:20 pm

-Nu chiar
Ii raspund scurt luand-o pe o scurtatura.Imi imaginam c apentru el era un chin acum la cat era de obosit asa ca vroiam sa ajung mai repede.Intr-un final opresc in fata unei vile destul de mari,aranjate in stil modern,cu mici exceptii la camera mea care era total gothica.Cobor din masina,asteptandu-l si pe pusti,activand alarma
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Dec 21, 2010 3:24 pm

Privesc pe geam cand masina este oprita, marind usor ochii. Arata chiar bine vila si nu m-as fi asteptat sa ma aduca aici. Cobor din masina si apoi ma duc langa Shinsuke, asteptand ca el sa mearga primul.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 1:45 am

Mi-am bagat cheile in buzunar,urmate apoi de maini.O iau inainte apropiindu-ma de usa de la intrare.O deschid si pe ea imediat,pasind in casa,asteptandu-l si pe pusti.Aprind becurile pe hol,apoi toata casa a fost luminata
-Simta-te ca acasa
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 7:08 am

L-am urmat pe baiat, intrand in casa lui. Privesc prin jur, arata chiar foarte bine si era ordine, nu ca la mine.
-Unde pot dormi? Il intreb caci asta era tot ce doream, sa trag un pui de somn pana dimineata
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 9:31 am

Inchid usa in urma mea,luandu-i geaca de pe umeri.O pun in cuier,indreptandu-ma spre scari
-Vino,te voi duce in camera ta
Spun incepand sa urc scarile.M-am indreptat spre prima camera de de dreapta,deschizand-o,lasand la vedere o camera cu mobilier modern de culoare alb
-Te las sa dormi,daca ai nevoie de ceva camera mea e chiar in fata camerei tale
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 10:56 am

L-am urmat pana in camera in care aveam sa dorm la noapte. O privesc, oarecum mirat. Wow. Arata super, mai ales ca era alba, asa pura. Ma intorc cu fata la baiat, dand aprobator din cap.
-Mersi. Ii spun afisandu-i un zambet si, spre mirarea mea, am scos unul adevarat.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 10:59 am

-Somn usor
Spun zambindu-i slab,parasind camera.Inchid usa in urma mea,apropiindu-ma de camera mea.Intru inauntru fara sa aprind lumina.O cunosteam deja foarte bine si nu trebuia sa vad.In plus lumina Lunii lumina destul de bine prin geamul imens de langa pat
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 11:01 am

Mi-am dat jos tricoul si blugii, rasufland usurat ca boxerii nu mi-i rupse. Ma uit la pat, dupa care ma intind pe burta. Era chiar moale, dar era prea mare pentru mine. Preferam paturile de o persoana, asa nu ma simteam singur noaptea. Trag patura peste mine, incercand sa adorm.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 11:05 am

Imi dau jos maieul ce-l aveam pe mine,si blugii,luandu-mi doar o pereche de pantaloni largi,sport de culoare alba,ramanand la bustul gol.Ma apropii de patul urias,facut pe comanda pentru inaltimea mea,intinzandu-ma il el.Stateam cu fata-n sus,cu capul pe perna,parca rastignit,inchizandu-mi ochii
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 11:09 am

Am reusit sa adorm destul de repede, eram chiar obosit ce-i drept. Visele ce le aveam nu erau nici frumoase, dar nici nu erau cosmaruri, defapt nici nu-mi dadeam seama ce contineau.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 11:13 am

Auzindu-mi telefonul sunand,imi puteam da seama cine era.Imi dau ochii peste cap,raspunzand
M:Doamne,Shin,n-o sa-ti vina sa crezi insa nu-l...
-''Nu-l gasesc pe Yuki si trebuie neaaparat sa-l cauti''...Continui eu pentru el caci ii stiam pe derost replica asta
M:Da tu de unde sti?
-Pentru ca e la mine.Iti aduci aminte ce ti-am zis ca vei pati daca se mai intampla asta?
M:Hehehe...Shi...amice,frate,nu te enerva.Usurel acum,a fost un accedent
-Un accident in care el era sa o incurce daca nu-l luam din cimitir
M:De unde?!
-AI auzit bine.Voi veni maine cu el la tine
M:Doamne,iti raman dator pe veci!Si-asa ca trebuia sa te prezint...
-Mda,cum zici tu.Acum doarme asa ca vorbim maine,nu vreau sa-l trezesc
M:Bine,bine,ai grija de el te rog.Ne vedem maine
Si ii inchid.Cu ce fel de persoane mai aveam de-aface..
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 11:15 am

Nu puteam dormi, uram cand patul era de doua persoane si nu era nimeni langa mine. Era cel mai oribil sentiment pentru mine, pana si un client ar fi mers, doar sa simt pe cineva. Totusi nu m-am dat batut, ci am incercat sa dorm.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 11:44 am

M-am intors cu fata-n jos dupa ce am pus telefonul langa capul meu,inchizandu-mi ochii.Nu mai dormisem de cateva zile bune si eram obosit asa ca am adormit imediat.M-am lasat purtat de lumea intortocheata a viselor,care,intr-un final,se transformau in adevarate cosmaruri
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 11:47 am

Nu puteam, nu aveam cum sa dorm asa. Mi-am deschis ochii si m-am ridicat din pat, iesind somnoros din camera mea. Parca camera lui era cea din fata mea. Deschid usor usa, fara sa fac galagie. Ce intuneric era in camera lui, deabea vedeam ceva, numai lumina Lunii ma ajuta putin. Reusesc sa ma duc pana la patul sau, urcandu-ma usor in el. Ma intind in stanga lui, atingandu-l doar putin cu mijlocul, dorind sa simt ca e cineva langa mine.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 11:50 am

Simtindu-l vag langa mine,imi deschid larg ochii.Nu eram obisnuit sa dorm cu cineva deci simteam chair si cea mai mica atingere.Il privesc confunz,realizand cine era.Probabil nu putea dormii singur,Mike imi spusese odata despre chestia asta.Ma intorc cu fata la el,cuprinzandu-l in brate,adormind la loc
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 11:52 am

Am marit ochii cand m-a luat in brate, dar imediat m-am colacit la pieptul sau. Era mult mai bine acum ca nu dormeam singur. Inchid ochii, adormind imediat la loc, stiind ca acum nu aveam sa ma mai trezesc pana dimineata.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 11:54 am

L-am lasat sa stea cum vrea caci eu deja adormisem la loc.Nu aveam obiceiul sa ma misc prin somn ci dormeam toata partea pe aceeasi parte.Bine,acum nu stiam cat voi dormi caci,cu siguranta,cosmarurile aveau sa ma trezeasca
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 11:56 am

Nu visam nimic, dar acest lucru nu ma deranja. Tot ma relaxam si simteam cum corpul meu incepea sa-si revina, asa ca nu-mi pasa deloc de niste vise prapadite.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 11:57 am

AM strans putin din ochi cand cosmarurile au inceput.Visam sange peste tot,oameni tipand,impuscaturi de arma si rasete.Insa acele rasete erau ale mele si eu eram cel care cauza acele varsari masive de sange
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 12:02 pm

Intr-un final mi-au revenit si visele, lucru ciudat. Deobicei cand nu aveam vise de la inceput, nu aveam nici mai pe urma. De ce de data nu erau ciudate ca deobicei? Nu mai avusesi asemenea vis de mult prea mult. Trebuia sa visez tocmai cand tata ma batea?
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 12:04 pm

AM tresarit din somn puternic cand am visat ca-mi omorasem propia familie.M-am rdiciat repede in sezut,privind speriat in jurul meu,simtind cum respiram cu greu.AM inghitit in sec,incercand sa-mi revin
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 228
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 12:06 pm

Cand baiatul a tresarit, am fost fortat sa ma trezesc. M-a speriat felul in care s-a ridicat in fund. Ma ridic si eu, privindu-l ingrijorat. Il imbratisez strans, clar avuse un cosmar.
-A fost doar un cosmar, nimic adevarat. Ii spun incercand sa-l calmez.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Cimitir de amintiri~privat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 12:09 pm

Cand l-am simtit aproape de mine pusti,ca ma imbratisase,iar vocea lui ce incerca sa ma calmeze,am strans din ochi,acoperindu-mi fata transpirata.Doar un vis?Mda,asa se parea insa fusese atat de real.Mult prea real.De-asta nu obisnuiam eu sa dorm.Mi-a trebuit ceva timp sa realizez ca eram treaz si cosmarul disparuse
-Asa e...doar un vis...
Spun in cele din urma,rasufland usurat
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cimitir de amintiri~privat - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cimitir de amintiri~privat   Cimitir de amintiri~privat - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Cimitir de amintiri~privat
Sus 
Pagina 2 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Academy for Souls :: In afara orasului :: Cimitir-
Mergi direct la: