Academy for Souls
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Academy for Souls

...
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Something hot

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot Empty
MesajSubiect: Something hot   Something hot I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 12:55 am

Am iesit din vestiare cu un prosop in jurul taliei,strans bine. Imi tineam hainele intr-o mana, bagandu-le intr-un sertar facut pentru asa ceva. Erau vreo trei cabine, eu am ales-o pe cea din mijloc. Odata intrat acolo am simtit un vant puternic de caldura ce mi-a venit in fata.
-Ahh, e perfect ! am zis in soapta caci nu eram singurul acolo, intrand imediat inauntru fara sa mai astept.
Fata de frigul de afara,inauntru era perfect.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 1:52 am

Stateam cu coatele pe marginea saunei,relaxandu-ma.Apa aceea fierbinte imi alinta fiecare particica a corpului meu.Obraji-mi erau usor rosii de la acei aburi,dandu-mi parca o stare de betie.Mi-am lipit spatele de aceea margine,sprijinindu-ma in coate,privind in jurul meu.Numai necunoscuti si nici macar unul dragut acolo.Ce dezamagire
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 1:55 am

Trebuia sa ma tin bine pe picioare caci datorita aburilor puteam aluneca oricand. Am bufnit in ras imaginandu-ma jos, in fund, cazut. Inchid usa in urma mea si caut cu privirea un loc. Cred ca mai bine alegeam prima cabina, aici erau prea multi tipi. Ah,si nici macar unul de varsta mea. Mormai ceva de nedescris, ramanand in acelas loc,in picioare.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 1:57 am

AM strambat din gura cand nu am gasit pe nimeni pe placul meu.Oare daca m-as fi dus in alt loc ar fi fost mai bine?Dar mi-era o asa lene T_T Din cauza ca ma relaxasem prea mult corpul me nu mai vroia sa se miste din loc.Eh,pana la urma am ramas aici,observand pe cineva cunoscut.Imi indrept privirea spre roscat,stiind ca el era,pustiul de pe acoperis
-Oi,pustiule!
Strig la el ca sa-i captez atentia caci statea acolo,in loc,ca o statuie
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 2:01 am

Priveam in fata pierdut, gandindu-ma ca mai bine sa ma intorc. Oricum nu m-ar observa nimeni si nu eram departe de usa de la iesire. Imi iau inima in dinti, pregatit sa ma intorc cu fata spre usa, insa aud o voce cunoscuta. Ma uit in toate partile, fixandu-l cu privirea pe brunet. In sfarsit cineva cunoscut. Incep a pasi spre el, din ce ince mai repede, vazand un loc liber langa acesta. Grabit cum eram, piciorul imi aluneca, insa ma prind imediat de bratul unei persoane si imi recapat echilibrul.
-Umm.. scuze, murmur, atunci cand ii vad fata acelui barbat de doua ori mai inalt decat mine.
De data asta merg mai atent pana ajung la tip. Ma las in genunchi, ranjind.
-Salut !
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 2:05 am

AM chicotit amuzat cand am vazut ca era sa cada si ca se agatase de bratul tipului ala.Trebuia sa fie mai atent altfel il vedeam si cu roatele-n sus.Il urmaresc atent cu privirea,intorcandu-ma cu fata spre el,ranjindu-i larg,lasandu-mi coltii la vedere
-Salut pustiule!
Ii spun,ridicand o mana in aer.De ce statea acolo?Trebuia neaaparat sa intre sa incerce apa,era perfecta
-Haide,nu fi rusinos!Intra langa mine
Spun prinzandu-l de subtioara.L-am ridicat putin,bagandu-l in apa,tinandu-l cu fata spre mine
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 2:09 am

Inca il priveam dorind s aincerc si eu apa, dar de unde sa stiu daca locul era ocupat sau nu? Am preferat sa astept sa vad daca va intra cineva langa el. Nici ca am putut sa fac asta, ca deja ma luase pe sus. Ce calda era apa, nici ca m-as mai fi ridicat de acolo. Il priveam tacut,clipind des, stand putin incorcat pana ce am gasit o pozitie mai comoda.
-Ai venit singur?
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 2:12 am

Imi lipesc iar spatele de aceea margine,sprijinindu-ma in coate.Corpul meu plin de muschi stralucea din cauza acelei ape divine,facandu-mi muschi sa se incordeze din cand in cand cand era mult prea fierbinte.Il privesc pe pusti cu coada ochiului,fara sa las acel ranjet usor malefic de-oparte
-Aha.Dar tu?Ai vre-o companie si o asteptai de stateai acolo statuie?
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 2:14 am

Imi tin mainile la suprafata, jucandu-ma usor cu apa fara s afac miscari bruste, altfel l-as fi stropit.
-Nup, sunt singur. Normal ca ramasesem statuie, nu cunosteam pe nimeni, plus ca sunt cel mai mic de aici, oftez, bagandu-mi mainile sub apa. Imi las capul usor pe spate,inchizand ochii.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 2:16 am

-Mda,asa e.Chiar esti cel mai mic insa gandeste-te pozitiv!Esti si cel mai dragut de-aici
Spun facandu-i scurt cu ochiul.Daca ma uitam mai bine in jurul meu,toate privirile erau atintite asupra noastra.In regula,nu suportam chestia asta,sa se holbeze cineva la mine,mai ales ca eram acum si cu pustiul.Stramb usor din gura fara sa-i bag in seama.Uneori imi uraa corpul
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 2:22 am

-Si daca sunt ce? Imi trebuie un bodyguard, chicotesc fara sa imi schimb pozitia. Era prea comfortabil, nici ploapele nu mi el mai miscam pentru a-mi deschide ochii. Unde imi fusese gandul prima data cand am trecut pe aici si nici nu am vrut sa intru?
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 2:24 am

-Stai calm,ai uitat cine e langa tine?Sa indrazneasca cineva sa se atinga de tine ca il pun pe ''nemilosul'' pe el
Spun chicotind usor malefic insa amuzat totodata.M-am asezat turceste pe jos,apa venindu-mi exact pana aproape de gat,cam pe la jumatatea pieptului in zona asta caci,daca te duceai mai spre mijlocul saunei,apa era mult mai mare dar eu stateam foarte bine aici
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 2:28 am

Imi deschid ochii ca s ama asigur ca inca mai purta dupa el acei muschi. exact cum il vazusem si prima data pe acoperisul academiei, ba parca erau mai mari. Ii zambesc cald, revenind la acea pozitie. Nu aveam de ce sa ma tem daca eram cu el, nu? Asa ca am profitat de chestia asta, stand cat mai comfortabil. Alunecam usor, pana am ajuns cu apa la gat, apoi m-am lasat pe spate,intrand cu totul in apa fierbinte.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 2:31 am

Mi-am indreptat privirea spre el,vazand cum se ducea la fund.Sarmanul,si care ma gandesc ca statea acolo,departe de apa iar acum nu-l mai satura D-zeu de ea.Imi las capul pe spate,sprijinindu-l de marginea saunei,relaxandu-ma cat puteam de mult,simtind cum toate celulele corpului meu deveneau din ce in ce mai putin incordate,fiind o senzatie placuta nu gluma
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 2:34 am

Am incercat sa imi deschid ochii sub apa,sa vad cum se vede. Parca era mult mai bine ca la piscina, acolo unde deseori era apar rece, ba chiar gheata. Vedeam putin in ceata, insa nu ma deranja asta. Apuc de piciorul brunetului, incepand sa trag de el, amuzandu-ma lucrul asta.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 2:37 am

Mi-am deschis larg ochii cand mi-am simtit piciorul apucat
-Ce naiba...
Mi-am bagat mana sub apa,indreptandu-mi-o spre cel care tragea de mine.Privind prin apa il recunosc imediat pe pustan dupa parul lui aprins.Ranjesc larg,tragandu-l spre mine cu ajutorul piciorului,tinandu-l intre picioarele mele.Il scot putin la suprafata fara sa-l dau dina cel loc
-Oi,incerci sa-mi furi piciorul?
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 2:40 am

Noroc ca ma scosese cu capul la suprafata, chiar aveam nevoie de putin aer. Dau din cap in semn de da caci nu puteam vorbi pana nu imi luam resursa de aer, punandu-mi mainile dupa talia lui ca sa ma pot sprijini. Ce mic paream fata de el, de abia acum putusem sa observ.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 2:42 am

Doamneeee,cat putea fi dragut si atat de mic.Cu siguranta aveam o slabiciune la pusti de genul lui.In comparatie cu mine,parca era o papusa micuta si fragila,ca mi-era si teama sa-l ating ca nu cumva sa-l stric.Insa ce gandeam?Era om si el.Il las sa ma cuprinda,tinandu-mi mainile pe spatele lui
-Auzi pustiule,eu nici macar acum nu-ti stiu numele
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 2:48 am

Ma simteam bine in compania lui, parca eram protejat de ceva. era si normal la cum arata, plus ca spusese mai inainte sa indrazneasca cineva sa se atinga de mine ca o si incurca. Auzindu-i replica, stau putin pe ganduri. Asa e, nici numele nu i-l stiam.
-Yorumo, dar imi poti spune Yoru, imi place mai mult cum suna.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 2:50 am

-Yoru zici...Ei bine Yoru,Shinsuke,incantat
Spun zambindu-i larg,privindu-l atent cu ochi-mi ai carui contur negru,natural,ii puneau si mai mult in evidenta.Dragut nume,chiar i se potrivea.Asa pusti cute,asa nume cute.Totusi fusese putin ciudat avand in vedere ca desii ne stiam de ceva timp abia acum i-am aflat si eu numele
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 2:52 am

-Shinsuke,tu nu ai porecla? Pot sa iti spun Shin?
De obicei nu memoram numele lungi,asa ca gaseam oricum o porecla pentru a-l memora mai usor,in plus Shin suna mult mai simplu de pronuntat si mai dragut. Incep sa ma misc usorpentru a-mi schimba pozitia,insa nu prea puteam caci ma tinea cam strans .
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 2:56 am

Vazand ca vroia sa se miste,imi iau mainile de pe el sprijinindu-mi iar coatele de marginea saunei.Il priveam atent,analizandu-i spusesel.Nimeni nu folosise pana acum porecle pentru numele meu,nimeni nu indraznise.Avusesem dreptate,pustiul asta era chair interesant
-Sigur,de ce nu.Daca ti-e mai usor asa imi convine
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 2:59 am

Raman langa el, doar ca imi schimbasem poztia,stand cu spatele la acesta,tot intre picioarele lui. Trebuia sa ma misc mai des,altfel datorita apei as fi amortit acolo. Imi pun mainile pe genunchii lui, lasandu-mi capul pe spate, pe pieptul acestuia.
-Si ti se potriveste, dau din cap intr-una sa inteleaga ca nu degeaba ii alesem o porecla.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 3:01 am

-Aha.Daca spui tu
Zambesc slab,si cald, cred ca fiind primul meu zambet de genul asta din cauza asta nu imi iesise chair perfect.Il priveam atent,bucurandu-ma intr-un fel ca nu plecase langa mine.Stateam inca turceste,tinandu-l cu sezutul in poala mea,stand mai confortabil asa
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 3:04 am

Oare avea de gand sa iesim din apa? daca stateam mult asa ni s-ar fi facut pielea urata. Incerc sa il privesc, cu toate ca il vedeam su susul in jos am reusit sa ii observ zambetul. Ma gandeam sa iesim din apa,insa nuprea stiam cum sa ii spun,incepuse sa imi placa pozitia aia.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Something hot Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot I_icon_minitime

Sus In jos
 
Something hot
Sus 
Pagina 1 din 9Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Academy for Souls :: Oras :: Sauna-
Mergi direct la: