Academy for Souls
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Academy for Souls

...
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Something hot

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorMesaj
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 9 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 12:39 pm

Maresc si mai mult ochii, ramanand chiarsocat. Se pricepea la asta. Doar din vorbele si expresiile mele isi daduse deja seama.
-Da , zic cu o usoara ezitare.
Ma asteptam sa amane caci si trecutul lui o fi fost unul ciudat.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 9 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 12:52 pm

-Eh,cum vrei,insa nu e prea placut.Aveam 5 ani cand i-am pierdut pe ai mei.Tata se ocupa de afaceri ilegale iar mama era model pentru o casa de moda de renume.Au fost omorati intr-o seara cand niste hoti au vrut sa ne sparga casa.Tata i-a recunoscut fiind ca fosti angajati ai lui si a murit primul,apoi mama care incerca sa ma protejeze.AM stat 5 ani la un orfelinat pana cand am fugit de-acolo.Vazusem prea multe in locul ala si am fost scarbit de viata.AM impuscat primul om cand aveam 12,in timpul unei caderi de nervi.Ma injurase de morti,n-am avut ce sa-i fac.Am intrat intr-o gasca de traficanti si mi-am castigat respectul prin crime,furaturi si batai.De-atunci am tot continuat asa pana cand am zis sa iau o pauza,adica acum
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 9 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 1:00 pm

O parte din povestea spusa de el mi-o aduceam aminte de atunci, cand ne intalnisem pe acoperis. Il aprob la unele fraze, avand si el dreptate in felul lui. Daca nu il cunosteam destul de bine , m-as fi speriat de el cand mi-ar fi zis asta. Si acum simteam putina teama, nu stiam uneori cum sa ma comport ca nu cumva sa il enervez si sa se supere atat de tare pe mine incat as regreta apoi.
-Trist ... murmur.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 9 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 1:03 pm

-Poate insa m-am obisnuit.Daca nu eram ce sunt acum,nu as fi avut toate lucrurile astea care ma inconjoara,nu as fi fost la academia la care sunt si nu te-as fi cunoscut pe tine
Spun zambindu-i cald.Trecutul lui il stiam deja si,nu mi se parea deloc trist al meu in comparatie cu al lui.Eu ma descurcasem pe cont propiu si-mi fusese oarecum usor insa la el nu fusese asa
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 9 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 11:03 pm

Gandea pozitiv, ceea ce era foarte bine in una din situatiile astea. Inca ii tineam mana, ridicnd-o usor spre obrazul meu, punandu-mi fata pe ea. Era putin rece dar nu ma derabja asta. Il privesc atent, observandu-i zambetul. Chiar se obisnuise, probabil eu as fi varsat si cateva lacrimi daca ma apucam sa istorisesc.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 9 I_icon_minitimeSam Dec 25, 2010 3:27 am

Imi las mana ridicata,cuprinzandu-i tandru obrazul cu ea.O misc usor,mangaindu-i zona aceea fina si calda,simtind cum se topea inima in mine cand ii vedeam chipul angelic.Inima care nu demult fusese inghetata de parsivitatea si rautatea lumii in care traiam.Insa,cu el langa mine,imi dadeam seama ca viata nu era chiar asa de rea,ci avea si partile ei bune si dulci
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 9 I_icon_minitimeDum Dec 26, 2010 7:32 am

Cu ajutorul obrazului meu,mana ii se incalzi treptat. Mi-am deschis ochii mai bine,inca fiind intuneric. Nu il prea puteam vedea. Nu stiam cum sa ii multumesc pentru cum se comporta cu mine. Imi inchid ochii incercand sa ma gandesc la anumite lucruri. Dadeam deseori negativ din cap,stiind ca nu se potrivesc.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 9 I_icon_minitimeMier Dec 29, 2010 6:56 am

Mi-am retras intr-un final mana,intinzandu-ma mai bine in pat.Era cam tarziu si ma gandeam ca propabil il tinusem treaz cam mult
-E tarziu,cred ca ti-e somn.Mai bine te duc in camera ta sa te odihnesti
Spun dand sa ma ridic
Sus In jos
Continut sponsorizat





Something hot - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 9 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Something hot
Sus 
Pagina 9 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Academy for Souls :: Oras :: Sauna-
Mergi direct la: