Academy for Souls
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Academy for Souls

...
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Something hot

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 7 I_icon_minitimeJoi Dec 23, 2010 12:45 pm

Venind asa aproape de mine, il apuc de gat , impingand fruntea spre buzele lui atunci cand ma saruta. Avea niste buze reci, facandu-ma sa tresar la atingerile lui. Mi-am dus barba dupa umarul lui, ducandu-mi picioarele dupa talia acestuia ca atunci cand se va ridica sa stau in aer. Oricum stateam comfortabeil si asa.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 7 I_icon_minitimeJoi Dec 23, 2010 12:49 pm

Vazand ce vroia sa faca,mai bine zis simtind ca s-a agatat de gatul meu,il prind de mijloc ridicandu-l odata cu mine.Ma simteam ca un tata in momentul de fata iar el era copilul meu facut din dragoste.Il tin bine lipit de mine,mangaindu-i parul cu o mana,cu cealalta tinandu-l ca sa nu cada,nu ca ar fi si greu
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 7 I_icon_minitimeJoi Dec 23, 2010 1:06 pm

Daca stateam mai bine sa ma gandesc, chiar ma comportam ca un copil mic. Ah, de ce nu treceam la actiune? Avand barba pe umarul sau, acesta neavand tricoul sau ceva ce i-ar acoperi umerii, mi-am lipit buzele de gatul lui, trecandu-mi usor limba peste pielea lui. Voiam foarte mult sa ii vad reactia.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 7 I_icon_minitimeJoi Dec 23, 2010 1:10 pm

AM marit ochii cand am simtit ceea ce facea,luandu-ma prin surprindere.Am oprit miscarea mainii,inghititnd insec.De ce gatul,de ce??Adica deja nimerise zona mea erogena si nici macar nu se stofocase?In regula,asta nu era deloc bine.Il pun imediat jos,lipindu-ma de perete
-Umm..eu..ma duc pana la baie
Spun disparand deja din camera
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 7 I_icon_minitimeJoi Dec 23, 2010 1:15 pm

Vazand ca ma lasat acolo si ca plecase spre baie, imi las capul in jos, punandu-ma pe marginea patului. Ce ma apucase? De ce am facut asta? Trebuia sa imi dau seama ca nu ii va conveni, probabil deja avea un iubit. Imi duc o mana la gura, marind ochii cand imi simt o lacrima pe obraz. O sterg repede, bagandu-mi capul intr-o perna pentru oprirea altor lacrimi. Ce prost eram, cum puteam simti ceva pentru el? Trebuia sa il iubesc ca pe un frate mai mare, nu mai mult.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 7 I_icon_minitimeJoi Dec 23, 2010 1:17 pm

Stateam lipit de usa camerei,lasandu-mi capul in jos.Ce naiba fusese in capul meu?Pentru o clipa fusesem in stare sa sar si pe el.Nu,trebuia sa ma abtin de la chestia asta.Chiar daca stiam ce simt pentru el nu puteam sa-mi permit sa-l pierd,nu acum cand aveam atat de mare nevoie de el.Insa...ce ma apucase de-am plecat in halul ala din camera?Doamne,unori eram un prost!
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 7 I_icon_minitimeJoi Dec 23, 2010 1:20 pm

Lacrimile curgeau intr-una, neputand sa ma abtin din a le opri. Simteam cum perna deja se udase. De ce plangeam atat? Imi venea sa ma dau cu capul de pereti dar nu ma simteam in stare sa ma ridic. Asa emotiv eram? Chiar puneam totul la suflet? Credeam ca am fost invatat sa fiu mai indiferent dar nu functionase. Suspinam, inca tinandu-mi capul in perna ca s anu se auda. Mainile incepusera sa imi tremure doar cand ma gandeam ca Shin nu ma iubeste.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 7 I_icon_minitimeJoi Dec 23, 2010 1:24 pm

Mi-am muscat buza inferioara dand sa plec de-acolo,cand am auzit zgomote vagi de suspine venind din camera din cauza linistii foarte mari ce ne inconjura.Ma opresc in loc,apropiindu-ma incet de usa,deschizand-o.AM marit ochii simtind cum inima mi s-a oprit in loc.Felul in care Yoru statea,cu fata-n perna,cu siguranta cosmarul meu se implinise.Cu siguranta plangea si asta din vina mea.M-am apropiat grabit de el,luandu-l in brate,strangandu-l puternic
-Yoru,te rog,iarta-ma.Iarta-ma ca am fost prost si te-am facut sa plangi
Habar nu aveam de ce plangea insa vroiam sa inceteze cat mai repede caci ma durea sufletul
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 7 I_icon_minitimeJoi Dec 23, 2010 1:28 pm

Am simtit imediat cum a intrat in camera, strangand perna in pumni. Atunci cand m-a ridicat si m-al uat in brate, am tarat si perna dupa mine.
-Shinsuke, nu e vina ta, ma gandeam doar la familia mea , il mint, fiind pentru prima data cand i-am zis intregul nume, fara porecla. Imi duc mana spre ochi,stergandu-mi restul lacrimilor si obrajii. Voiam sa ma lase jos si sa imi spal chipul. Nu eram prost sa ii spun adevaratul motiv pentru care plangeam, poate as fi plans si mai rau dupa aceea.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 7 I_icon_minitimeJoi Dec 23, 2010 1:31 pm

AM strans din ochi cand am auzit ce minciuna imi bagase pe gat.Nu stia deloc sa minta!Imi folosise si numele intreg,semn ca l-am luat prin surprindere si a trebuit sa inventeze ceva
-Nu!E numai vina mea,stiu asta.Te rog...nu ma minti...nu vreau sa ajung sa fiu mintit tocmai si de tine...
Spun slabind stransoarea,lasandu-mi capul in jos,bretonul acoperindu-mi ochii tristi.I-amd at intr-un final drumul,lasandu-l sa faca ce vroia.Poate meritam sa fiu mintit...
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 7 I_icon_minitimeJoi Dec 23, 2010 1:34 pm

-M-ai enervat ! ii zic , mai mult tipand la el fara sa imi dau seama in acel moment ce fac. Chiar eram nervos, dar nu pe el, ci pe mine ca eram asa sensibil si puneam orice la suflet. Am strans din pumn, bagandu-mi perna in fata ca sa nu mi se vada ochii rosi. Auznd ce a spus parca ma convinsese sa ii zic motivul, dar imi era greu sa ii explic.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 7 I_icon_minitimeJoi Dec 23, 2010 1:45 pm

Auzindu-l tipand,il privesc cu ezitare,simtindu-ma ca si cand as fi fost mustrat de tatal meu.Numai in fata lui ma comportam atat de vinovat.Vazandu-l ca isi pusese perna pe chip,oftez adanc,asezandu-ma in sezut in fata lui,stand turceste.Ii iau perna de pe fata,privindu-l trist
-Ce-am facut?
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 7 I_icon_minitimeJoi Dec 23, 2010 1:47 pm

Odata ce mi-a luat perna de pe fata, am luat cateva guri de aer.
-Tu.. de ce ai plecat ... ? Te-am deranjat cu ceva? i-am zis, vorbind mai mult in soapta. Nu aveam puterea sa vorbesc mai tare dupa ce imi pierdusem toate energia prin acele lacrimi.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 7 I_icon_minitimeJoi Dec 23, 2010 1:50 pm

Cand ii aud intrebarile,ezit pentru o clipa sa-i explic.Imi era teama de ce va crede,imi era teama ca se va speria si va fugi insa nu aveam incotro.Imi apropii mana de chipul lui,stergandu-i usor lacrimile
-Nu,nu m-ai deranjat cu nimic insa daca nu plecam as fi facut ceva gresit.Cand ti-am simtit buzele pe gatul meu m-am bucurat,mi-a placut insa mai aveam putin si as fi sarit pe tine.Ti-am promis ca nu ma voi atinge niciodata de tine,ca nu-ti voi face si rau si vreau sa ma tin de promisiune.De-asta am plecat
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 7 I_icon_minitimeJoi Dec 23, 2010 1:56 pm

Simteam nevoia sa strang pe cineva de mana,insa auzindu-i replicile m-am oprit din al atinge,fiind atent la ce avea sa spuna. Am stat pe ganduri analizand cuvintele lui ca sa inteleg exact ce voia sa zica. In sfarsit intelesese, ceea ce insemna ca fusese vina mea, eu eram cel ce comisesem greseala. Imi las capul in jos, oftand.
-Ah, imi pare rau. Eu am gresit !
Oricum nu ma temeam ca am plans, din contra, ma descarcasem.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 7 I_icon_minitimeJoi Dec 23, 2010 1:58 pm

-Nu ma intelege gresit Yoru,tin la tine,chiar mai mult decat crezi insa nu vreau sa te stiu ranit,sa-ti fac ceva ca apoi sa ma urasti.Insemni prea mult pentru mine
Spun mangaindu-i tandru obrazul.Il apuc de barbie,ridicandu-i capul ca sa ma poata privii.vroiam sa-i vad ochii ce plansese din cauza prostiei mele.Ii zambesc cald,sperand ca totul sa fie in regula
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 7 I_icon_minitimeJoi Dec 23, 2010 2:02 pm

Tinea la mine? Da, imi dovedise ca tinea la mine ca un frate. Bine macar ca tinea atat. Zambesc slab , ascultand tot ce avea de zis. Il privesc in ochi atunci cand imi prinde barbia intre degete, neavand de ales. Il vedeam nu prea clar caci plansesem iar ochii erau inca inlacrimati si rosii, fapt pentru care vedeam in ceata.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 7 I_icon_minitimeJoi Dec 23, 2010 2:05 pm

-Yoru,te iubesc!Si nu te iubesc ca pe un frate.Vroiam sa sti asta,nu mai pot tine ascuns
Ii spun in cele din urma,urand cand aveam de ascuns ceva fata de cineva.Mereu spusesem ce nu-mi convenea sau ce simteam pentru cineva.Acum,daca avea sa plece l-as fi inteles,nu-l condamn.Cine ar vrea s astea langa unul ca mine oricum?
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 3:15 am

Acel zambet slab se transforma in ceva mult mai mare, inchizand scurt ochii. Voiam sa ma asigur ca nu visez asa ca m-am ciupit usor de mana, apoi din ce in ce mai tare. Nu visam, asta era clar, insa sa fi fost adevarat ceea ce zisese? L-am privit in ochi, vazand acea stralucire. De multe ori auzisem ca atunci cand iti sclipesc ochii cand privesti persoana iubita, chiar ti la ea. Asta imi dovedise tot. Il strang de gat, scapand un ultim oftat, mai mult de fericire. Chiar imi spusese ca ma iubea, facandu-ma atat de fericit incat nu i-am mai dat drumul. Nu stiam ce sa ii mai zic, insa acea imbratisare arata ca si eu simteam la fel pentru el.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 5:59 am

Rasuflu usurat cand realizez ca inca il mai aveam langa mine.Nu plecase,Slava Cerului!.Il cuprind in brate,strangandu-l dragastos,tinandu-l in poala mea,eu stand turceste pe pat.Eram atat de fericit incat nici nu mai realizam ce se petrecea in jurul meu.Pentru prima data in viata ema simtisem,stiam si eu ce inseamna sa iubesti pe cineva,ce inseamna dragoste la prima vedere,nu cu mult timp in urma parandu-mi-se doar o prostie,un pretext de-a face sex cu cineva.Nu,acum era total diferit.Tineam la el,din tot sufletul si inima crestea in mine cand ma gandeam ca poate si el ma iubea
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 6:12 am

-Si eu te iubesc Shin, ii zic pentru a-l convinge ca sentimentul era reciproc. Ii cuprind talia cu picioarele, bagandu-mi capul la pieptul sau auzindu-i bataile inimii. Cat de dragut, parca imi cantau mie, special adoptasem pozitia aia ca sa aud. De data asta nu i-am mai dat drumul, tinandu-l atat de strans, fiindu-mi foarte drag de el si de aceasta situatie unde spusesem fiecare ce simtim unul pentru celalalt. Nu numai inima lui facea o simfonie, dar si a mea.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 6:40 am

Auzind ce-mi spusese,bataile inimii s-au accelerat intr-un mod foarte rapid si brusc.Am zambit larg,mai larg decat am facut-o in cei 22 de ani ai mei.Eram groaznic de fericit,nici nu mai gandeam logic in momentul de fata.Imi misca mainile pe spatele lui,sarutandu-i dragastos parul.Ah,cat de mult ma schimbase pustiulica asta
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 6:46 am

Prima data cand l-am cunoscut, adica acum cateva zile, nici nu ma gandeam ca voi ajunge sa simt asta pentru el, dar iata-ma stand in bratele lui fara sa ii mai dau drumul. Mi-am pus urechea fix pe pieptul sau,ascultand acele batai. Chicotesc usor la reactiile acestuia, inchizand ochii. Ma simteam ca un copil inocent in bratele unui inger.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 7:11 am

Mi-am indreptat privirea spre geam,observand noaptea ce se lasase.Masinile au inceput sa treaca rar prin fata casei,astfel linistea tinand cu noi.Nu mai vroiam sa-i dau drumul,vroiam doar sa-l simt la pieptul meu tot restul vietii,sa-i simt caldura corpului ce ma cuprinde.Firea lui copilaroasa,felul lui de-a fi atat de dulce si dragut ma cucerira inca de la inceput.Nu vroiam sa schimb nimic la el
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 7 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 7:16 am

Era placutacel moment, de aceea si timpul trecea asa de repede, fara s aimi dau seama cum se intunecase de tot incaperea. Deja ma incalzisem in bratele lui, dar nici nu voiam sa ii dau drumul chiar daca as fi inceput sa iau foc.
-Vreau la baie, murmur cat pentru mine, scotand un oftat.
De ce trebuia sa am nevoie tocmai acum?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Something hot - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 7 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Something hot
Sus 
Pagina 7 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Academy for Souls :: Oras :: Sauna-
Mergi direct la: