Academy for Souls
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Academy for Souls

...
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Something hot

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 8 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 7:19 am

Auzind ceea ce a spus,il privesc scurt,dandu-i drumul
-Poi ce-astepti?Du-te
Spun impingandu-l putin de langa mine,doar cat sa-l privesc in ochi.I-am zambit cald,ciufulindu-i putin parul.Eh,chair daca imi placea sa-l imbratisez nu puteam sa-l tin asa tot timpul
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 8 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 7:22 am

Tot acel suc de abia acum isi facuse efectul. Ma dau jos de pe el,sarind din pat pe podea. Alerg spre baie inchizand usa in urma mea. Nici trei secunde nu trecusera iar eu am aparut inapoi in camera, stand in pragul usii.
-E cineva acolo, murmur, holbandu-ma in podea, tinandu-ma bine de usa. Nu stiu ce vazusem, dar semana cu o umbra. Imaginate sau nu, stiam sigur ca am vazut ceva.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 8 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 7:25 am

Cand pustiul pleca,oftez usor,cat pentru mine,intinzandu-ma pe pat.Nu fusese chair atat de greu sa-i spun ce simt si reactionase mai bine decat m-as fi asteptat.Mult mai bine spre surprinderea mea.Nu apuc sa-mi inchid bine ochii ca il si aud venind in camera.Ma ridic in sezut,privindu-l confunz
-Cine sa fie?Nu suntem decat noi aici iar usa de la intrare e incuiata
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 8 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 7:31 am

Ma tineam bine de clanta incercand sa il privesc pe brunet. Cu toate ca folosise un ton calm tot nu ma imbunase.
-Sigur? l-am intrebat din nou, tinandu-ma bine ca sa nu cad. In vocea mea se simtea un usor tremurat, insa nu eram foarte speriat. ma gandeam ca la cat de mare era vila lui mai locuia cineva cu noi si cum nu stateam de mult aici,nu imi spusese.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 8 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 7:33 am

AM zambit slab,usor amuzat de atitudinea lui.Din cate stiam eu chiar eram singuri.Tineam mereu incuiata vila cand eram pelcat sau eram acasa.Ma ridic de pe pat,apropiindu-ma de el
-Uite,vin cu tine si am sa verific.Bine?
Ii fac scurt cu ochiul,luand-o inainte,intinzandu-i mana cand am iesit din camera.Nu puteam sa-l las atat de speriat.Poate totusi el chair vazuse ceva si eu ma inselam
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 8 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 7:40 am

Il apuc de mana, tinandu-l usor. Cred ca simtea si el ca tremur. Am vazut ca o luase inainte, simtindu-ma mult mai bine ca ma conducea el pana acolo.
-Bine, ii zic in soapta de teama ca acel cineva s anu ne auda. Chiar daca era langa mine si ma simteam protejat, tot imi era frica.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 8 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 7:43 am

Saracul,tremura din toate incheieturile.Ce l-o fi putut speria atat de tare nu inteleg.Ma apropii de usa,dandu-i drumul la mana.Ii fac semn sa ramana afara cat timp intram eu si verificam.Am deschis incet usa,aprinzand imediat becul,privind in jurul meu.Nu era absolut nimic decat un tricou pe care l-am pus la uscat.Probabil ca nu-l vazuse bine fiind intuneric si de-asta s-a speriat
-Poti intra,e liber
Spun apropiindu-ma de tricou,luandu-l de-acolo
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 8 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 7:48 am

Inima mi s-a oprit in loc cand a intrat in baie. Acolo vazusem acea silueta si de teama sa nu fi fost adevarat, ma cuprinsese frica. I-am auzit vocea, vazandu-i pana la urma si chipul cand a aprins becul. Se pare ca fusese doar imaginatia mea. L-am deranjat degeaba. Zambesc scurt, intrand in baie. Ma uit spre tricoul ce il tinea in mana. De chestia aia ma speriasem eu? Incep sa chicotesc, facandu-i apoi semn sa iasa din baie. Imi zisese de atatea ori ca suntem baieti si ca ce are el am si eu, insa tot nu ma obisnuisem cu ideea.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 8 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 8:27 am

AM parasit baia cand mi-a cerut-o,bosumflandu-ma usor.cand avea sa treaca peste faza asta cu rusinea?Am inchis usa in urma mea,intorcandu-ma in camera.Odata intrat,am pus tricoul la locul lui,inca fiind amuzat de ce se speriase pustiul.Ma intind pe pat,cu fata-n sus,inchizandu-mi ochii.Era atat de bineeee
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 8 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 8:49 am

Dupa ce am terminat toata treaba, imi mai trec odata privirea prin incapere. Intr-adevar ma speriasem de o simpla bucata de material ce statea la uscat. Firar, ce copil eram ! Ies din baie, inchizand becul cu greu caci intrerupatorul era mai sus si ma intorc in camera.
-Shin, va trebui sa schimbi intrerupatorul de la baie. Acum am observat ca de abia ajung la el, i-am zis, ducandu-mi mana la ceafa.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 8 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 8:54 am

AUizndu-l,imi deschid ochii privindu-l atent fara sa ma ridic de jos
-Ah,ai dreptate.AM modificat casa asta ca pentru mine.Nu-ti face griji,ins curt timp ne vom muta de-aici asa ca vom gasi un loc perfect si pentru inaltimea ta
Spun chicotind usor.Adevarul era ca eu eram prea inalt,nu el prea scund si il credeam ca ii venea greu
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 8 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 9:14 am

-Ne...ne mutam?
Mares cochii, auzind doar partea cum ca ne mutam ,fiind atat d epreocupat de ea incat nici nu am mai auzit restul replicilor. Cum adica ne mutam? Putea sa schimbe doar un intrerupator, nu mai era nevoie de o casa noua. Ma apropi de el, prinzandu-i mana intre ale mele. De abia ma obisnuisem cu locul si mi se parea superb, nu ma puteam muta.
-Unde ne mutam? murmur.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 8 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 9:26 am

Ma ridic in sezut privindu-l de-a dreptul confuz.Nu intelesesem de ce parea atat de trist dintr-o data
-In centru.Locul asta nu-mi mai place si ma gandeam sa luam ceva mai mare
Spun dand usor din umeri,privindu-mi mana
-Da ce-ai patit?
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 8 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 9:32 am

Oftez, lasandu-mi privirea spre mainile noastre.
-Dar mie imi place aici. Imi place mult.
Ma incrunt usor, dandu-mi de abia acum seama cat imi placea locul asta. Era uneori zgomotos datorita masinilor ,dar in centrul orasului ar fi fost si mai si.Tot nu intelesesem adevaratul motiv pentru care voia sa ne mutam.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 8 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 11:33 am

Avand in vedere tonul ce-l folosise,lucrurile spuse si expresia ce-o purta pe chip ce puteam face?Mi-am trecut o mana prin par,ciufulindu-l usor
-Bine,bine.Daca iti place asa mult atunci nu ne mai mutam
Si asa s-a dus dorinta mea de-a locui intr-o casa mai mare
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 8 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 11:43 am

Nu putea renunta asa usor la dorinta lui. Ceva era in neregula. Ma las jos, cu spatele lipit de cap, stand cu capul pe spate. Era o usurare pentru mine ca nu ne mai mutam si totusi voiam sa stiu de ce nu ii mai placea aici.
-Si totusi de ce ai fi vrut sa ne mutam?
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 8 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 12:01 pm

-Ma gandeam ca acum ca suntem doi,ar trebui sa ne mutam intr-o casa mai mare,in centru,ca sa nu fim departe de scoala si de restul.Poate intr-o zi eu nu voi fi acasa si tu cum vei ajunge la scoala?
Intreb privindu-l atent,renuntand la ideea cu mutatul
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 8 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 12:11 pm

Nu inteleg ce era in mintea lui. Chiar dadca eram departe de academie ma puteam duce si singur, in pluc vila era pentru mai mult de persoane, iar lui ii se parea ca nu avem loc?
-Sunt mare, ma pot duce singur, ii zic bosumflat, stiind ca nu ma temeam sa fac un drum pana acolo.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 8 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 12:13 pm

Doamne,cand punea expresia aia simteam cum se topeau toate in mine.Imi musc usor buza inferioara,incercand sa fiu calm
-Bine atunci.Ramanem aici si am sa fac cateva modificari
Ii fac scurt cu ochiul sperand sa-l multumesc asa
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 8 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 12:18 pm

Era perfect. Nu m-as fi putut desparti de casa asta. prima casa unde m-am simtit foarte bine.
-Multumesc Shin ! Esti cel mai bun.
M-am ridicat repede si m-am napustit asupra lui, sarutandu-i obrazul si luandu-l in brate. Merita asta din plin pentru toate lucrurile pe care la facea pentru mine. Il iubeam enorm si stiam ca asta simte si el. In sfarsit imi gasisem o familie si nimic nu ar fi inlocuit-o.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 8 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 12:20 pm

-Hehehe,orice pentru tine pustiule
Spun ranjind larg,victorios caci nu multi aveau parte de un asemenea pusti prin preajma lor.Il iau in brate,avand grija sa nu ma duc pe spate caci nu vroiam sa cad din pat,avand apoi sa ne lovim amandoi.Ma simteam atat de mandru cand ma sarutase incat nu-mi mai puteam scoate ranjetul de pe fata
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 8 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 12:23 pm

Nu stiu cum era inainte, dar acum parea cel mai fericit om. Inca as fi vrut sa ii stiu trecutul, mai ales ca el il stia pe al meu. Imi povestise odata ceva dar cu tinerea mea de minte foarte proasta am si uitat. Ma dezlipesc de el, insa nu m-am dat jos din pat, continuand sa stau acolo, pe suprafata moale. Imi pun o mana pe genunchiul lui, miscandu-l usor.
-Umm.. Shin ...
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 8 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 12:27 pm

Ii dau drumul din brate cand vad ca vrea sa plece,urmarindu-l atent cu privirea.Ridic din spranceana dreapta observand ca iar isi schimbase starea de spirit
-Da,ce e?
Intreb curios cand il vad atat de ezitat,neintelegand ce-l apucase
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 8 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 12:32 pm

-Vreau sa .... ehm ... Nu, nimic, scuze, am uitat, il mint, muscandu-mi scurt buza. Chiar nu aveam curaj sa il intreb despre trecutul lui, acum ca devenisem asa apropiati. Speram sa ma creada caci nu ma prea puteam preface si oricum stiam ca uraste minciuna, mai ales din partea mea.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 8 I_icon_minitimeVin Dec 24, 2010 12:33 pm

Oftez adanc,zambind slab.Iar imi ascundea ceva insa de data asta stiam.Trecusem de multe ori prin chestiile astea asa ca nu era ceva nou
-Vrei sa stii despre trecutul meu,nu-i asa?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Something hot - Pagina 8 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 8 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Something hot
Sus 
Pagina 8 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Academy for Souls :: Oras :: Sauna-
Mergi direct la: