Academy for Souls
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Academy for Souls

...
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Something hot

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 3:08 am

Auzindu-mi spatele troznind cand am dat sa ma misc,un lucru era clar:prea multa relaxare imi strica.Daca leneveam prea mult corpul meu se intoreca impotrivea mea si nu era bine
-Pustiule,ce zici,mai iesim si noi din apa?
Il intreb tinandu-mi mainile pe mijlocul lui subtire,privindu-l atent
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 3:12 am

-Da, da ! dau din cap,parca trezindu-ma la viata. Chiar asta imi doream si eu,nu voiam sa petrec prea mult timp in apa. Imi folosesc forta ce nu prea o aveam pentru a ma ridica in picioare,ins aimi era destul de grue cu el prin preajma mea. Poate ii dadea prin cap sa ma ridice.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 3:14 am

Vazand ca se descurca cam greu cu ridicatul,il tin bine de mijloc,dintr-o miscare scotandu-l afara din apa,punandu-l pe amrginea saunei.Imi pun si eu mainile pe ea,folosindu-ma de forta bratelor pentru a ma propulsa din apa,iesind si eu in sfarsit.Mi-am privit corpul incepand sa rad.Eram rosu ca un rac proaspat fiert
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 3:19 am

Dupa ce m-a scos din apa, nici ca imi venea sa ma ridic si s aimi mut locul. Ii privesc culoarea pielii, apoi ma uit si la mine. Eram si eu rosu, dar el era si mai si decat mine, aratand ca statuse mai mult in apa. Chiar asa si era. Cand visem aici el era deja in apa.
-Vreau ceva rece, murmur, simtind prea multa caldura prin jur.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 3:21 am

-Ce zici de o inghetata la cofetarie?
Stiind ca era o cofetarie aici,o inghetata ar fi fost perfecta.Apuc prosopul care era al meu,il leg in jurul taliei,ciufulindu-mi putin parul ca sa alung stropii de apa ce stateau pe el
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 3:24 am

Inghetata? Cum puteam refuza asa ceva? Chiar daca stiam ca ceva gheata nu ar face bine corpului meu fierbinte, nici nu m-am gandit sa refuz. Imediat ce am auzit propunerea lui,am dat din cap,luand si eu prosopul meu. Mi l-am pus exact ca el,in jurul taliei, asteptand sa o luam din loc.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 3:27 am

AM luat-o ianinte,lasand acei privitri enervanti in pace.Deci chair nu suportam cand se uitau la mine ca la amsini straine.Il trag pe pusti dupa mine,tinandu-l de mana,indreptandu-ne spre cofetarie.Bine ca era tot in locul asta si tiena de sauna deci nu trebuia sa ma schimbi.Mi-era prea lene
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 3:33 am

Iesind din cabina plina cu fum unde era cald, simt pe hol o diferenta de temperatura, dar nu-mi era frig. Imediat mi-am dat seama de locul la care se referise cand a zis sa mancam ingehtata.
-Eu vreau de capsuni, ii zic, hotarandu-ma deja chiar daca nu ajunsesem acolo.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 3:35 am

-Capsuni?Bine pustiule,daca tu vrei
Spun intrand in cele din urma in cofetarie.Ma asez la o masa mai retrasa caci nu vroiam sa se mai holbeze nimeni la noi.AM luat meniul,privindu-la tent.
-O inghetata cu capsuni si una cu arome exotice...
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 3:38 am

M-am asezat pe scaunul rece, tresarind. Prosopul ala nu ma ajuta cu nimic, nici ca imi tinea de cald, nici ca ma ajuta sa imi ascund corpul,pentru ca era cam scurt. Am inceput sa trag de el, ridicandu-ma in picioare . Odata asezat asa cum am vrut eu,ma asez inapoi la masa,stand de parca nimic nu s-ar fi intamplat.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 3:40 am

Dupa ce am comandat cele doua inghetate,mi-am indreptat privirea spre pusti
-Nu te mai preocupa atat de prosop.Dupa cate vezi nu sunt decat abrbati prin jur.N-ar trebui sa-ti fie rusine ca sa-ti arati corpul
Spun ranjind larg,stand foarte relaxat pe scaun
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 3:44 am

Imi tineam mainile intinse pe masa,ajungand pana la jumatatea acesteia cu ele.
-Da .. insa, nu vezi cum se uita? Mai ales la tine. murmur destul de incet, apropiindu-ma de chipul lui in timp ce ii spusesem asta ca sa ma poata auzi doar el.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 3:46 am

Il priveam atent,putin serios.Pustiul chair era ingrijorat de orice lucru marunt.Ia stai putin!Ce sa inteleg eu din chestia asta?El nu facuse sex niciodata cu un barbat?Oare asta sa fie?Normal ca ceilalti se uitau la mine fiind gay ori bi.Pe la sauna asta numai exemplare de-astea dadeau
-Pustiule,iti faci prea multe griji.N-au decat sa se uite,cu ce m-ar deranja?
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 3:49 am

Imi las capul in jos, tragandu-mi usor corpul cat sa stau sprijinit cu spatele de scaun.
-Fetele lor ma sperie, se uita prea ciudat, am zis pe acelas ton, ca sa nu atrag si mai multe priviri asupra mea. In sfarsit venise si inghetata, lucru ce ma bucura nespus. Am multumit,luand-o pe cea cu aroma de capsuni,cealalta fiind a lui Shin.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 3:51 am

-Uite ce e,incearca s anu te mai gandesti la asta.Esti cu mine si nimeni nu-ti va face nimic
Spun apucandu-mi inghetata.AM luat o gura din ea,ranjind larg,Exact asa cum imi placea.Mereu veneam aici si mancam inghetata,locul asta o facea perfecta
-Cum e?
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 3:55 am

Cred ca avea dreptate. Am inceput s ama gandesc ca suntem singuri aici, singuri , fara nimeni altcineva. Era destul de greu caci tot se auzeau voci,insa nu am bagat pe nimeni in seama. Am inceput sa ling inghetata, fara sa imi dau seama cata zarva provocam in jurul meu.,
-Mmm...e rece si... buna.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 3:57 am

Auzind ce spusese zambesc larg,bucurandu-ma ca ii placea.Mi-am continuat tacut inghetata,terminand-o in scurt timp.Acum era mult mai bine,corpul meu revenind la temperatura lui normala
-Mai ai si alte planuri?
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 4:02 am

Fata de el, eu mancam inghetata mult mai incet pentru ca era prea rece, nefiind obisnuit cu astfel de temperaturi. m ajuns la cornet,incepand sa o mananc mult mai repede.
-Ehm, nu stiu, dar nu vreau sa ma mai intorc acolo, zic cu gura plina de cornet, referindu-ma la sauna.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 4:04 am

-Atunci ce-ai zice daca ai merge la mine?
Intreb privindu-l zambitor.Ma distrasem data trecuta cu el si mai vroiam sa ma mai distrez inca o data.In plus nici eu nu aveam altceva de facut si-mi era tarsa sa stau singur toata ziua
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 4:08 am

-La tine? ridic o spranceana. Imi placea cum suna, asa ca am acceptat imediat fara sa stau pe ganduri. M-am ridicat de la masa terminand inghetata. Trebuia sa ma schimb, asa ca am privit vestiarele putin cu teama,deoarece tocmai cand ma schimbasem eu se nimerise unu` acolo ce incepuse s arada de mine.
-Mergem sa ne imbracam? ii zic, dorind sa il iau cu mine.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 4:11 am

Perfect.Ma bucuram ca acceptase stiind ca aveam sa ma distrez cu el.Cine stie,poate ramanea si peste noapte,chair nu ma deranja.Ma ridic de jos,legandu-mi mai bine prosopul in jurul taliei ca sa nu ma trezesc fara el
-Sigur spun zambindu-i,ducandu-mi mana dupa umarul lui.
Mi-am indreptat privirea spre vestiar,observand un tip ce radea ca prostu.Iau atitudine serioasa si dura,privindu-l incruntat
-Sterge-o
Ii spun pe un ton grav,acesta disparand imediat
-Asa,sa vedem
Dau la o parte aceea expresie de mai devreme,fiind senin acum,cautandu-mi hainele
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 4:18 am

Nici nu petrecusem mult timp cu el si ma simteam in siguranta. Trebuia sa ii multumesc cumva pentru toate astea, dar nu stiam cum, inca ma gandeam la asa ceva. Ii simt mana grea pe umarul meu, dar nici ca ma deranja. Inaintam pana la vestiar, zmabind scurt la replica lui. Ce repede se evaporase tipul. Ma duc spre hainele mele, gasindu-le la locul lor exact cum le lasasem. Am asteptat mai intai sa si le gaseasca Shin, pentru a vedea cum procedeaza el.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 4:27 am

Dupa ce mi-am gasit hainele,mi-am dat prosopul jos incepand sa ma imbrac.Putin imi pasa ca altii se holbau la mine.N-aveau decat s-o faca.In plus era vina mea ca ei nu erau ca mine?Imi iau boxerii,apoi pantalonii,prinzandu-mi parul la spate,intr-o codita mica,tatuajul de pe gat facandu-si prezenta.Era un tatuaj nu prea mare,cu un scris frumos,aratand ca desii nu aveam familia totusi imi iubeam parintii acum morti.''Love my family''
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 4:36 am

Ma uitam la el, asta pana cand ramasese gol, ma inrosesc usor in obraji uitandu-ma in alta parte. Cu toate ca paream ca nu ma uit la el, eram atent pana cand s-a imbracat. Acum era randul meu sa fac acelas lucru? Nici nu-mi venea sa ma dezbrac,as fi preferat sa merg asa pana la el acasa. Il privesc cu coada ochiului, ca si cum i-as cere ajutorul dar ce sa-mi faca? Apuc capatul prosopului dorind sa il dau jos, insa tot ezitam.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 4:38 am

Observand ca pustiul cam avea probleme cu schimbatul,dau usor din cap,chicotind slab.Mi-am lasat tricoul deoparte,apucand un prosop mai mare.Ma duc la spatele lui,intinzand prosopul,tinandu-l ca un fel de cortina
-Gata,acum poti sa te schimbi linistit
Spun indepartandu-mi priviriea de la el ca sa nu-l deranjeze ca m-as fi uitat la el
Sus In jos
Continut sponsorizat





Something hot - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Something hot
Sus 
Pagina 2 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Academy for Souls :: Oras :: Sauna-
Mergi direct la: