Academy for Souls
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Academy for Souls

...
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Something hot

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 6 I_icon_minitimeJoi Dec 23, 2010 9:16 am

Imi tineam coatele pe picioare,sprijinindu-mi babria in maini.Stateam relaxat curios cum se va termina filmul.In plus,in ultimul timp nu am prea avut timp sa mai ma uit si la televizor,ce sa mai zic de partide de sex?Ce era bine era ca pustiul mai iesea si el din carapacea lui si ca incepea sa fie adolescent cat de cat
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 6 I_icon_minitimeJoi Dec 23, 2010 9:18 am

Nici ca ma mai puteam uita la film de gand venise el. Stiam ca asa se va intampla, ce aceea il si trimisesem sa imi aduca ceva de baut, sperand ca voi sta mai relaxat. M-am intorc intr-o parte, stand mai mult cu spatele la brunet si desfacand doza. Am inceput sa beau, inca holbandu-ma la film. Sincer, nu ma puteam abtine sa nu ma uit.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 6 I_icon_minitimeJoi Dec 23, 2010 9:19 am

Observam ca era aorecum incordat si cu greu ma puteam abtine sa nu rad.Imi indrept privirea spre el,largind acel ranjet
-Pustiule,incearca sa stai si tu mai relaxat.Primul tau film Hentai?
Intreb fara sa-mi iau privirea de pe el,la telezivor fiind acum publicitate
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 6 I_icon_minitimeJoi Dec 23, 2010 9:22 am

In sfarsit publicitate. M-am intors cu fata spre brunet, lasandu-ma cu spatele lipit de canapea. Acum chiar ca stateam relaxat, fara sa imi spuna el.
-Aham, zic mai mult in soapta,acesta fiind raspunsul la intrebarea lui. Ma uit la ranjetul lui ce incepuse sa ma sperie, ducandu-mi o mana la ceafa. Am continuat sa beau ca atunci cand va incepe filmul sa ma pot duce la baie.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 6 I_icon_minitimeJoi Dec 23, 2010 9:24 am

-Inteleg.Nu ar trebui sa-ti fie rusine,mai ales de mine.Cand eram la varsta ta,chestiile astea deja erau demodate pentru mine.
Spun chicotind usor,indreptandu-mi privirea spre televizor
-Daca vrei,nu ne mai uitam insa cred ca ar veni timpul sa fi si tu ceva mai adolescent.
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 6 I_icon_minitimeJoi Dec 23, 2010 9:28 am

-Prefer sa ma uit singur, zic pe acelas ton, mai mult in soapta de parca ne-ar fi auzit cineva. Iau si ultima gura din doza de suc, terminand-o destul de repede,insa momentan nu aveam nevoie la baie. Vazand ca incepuse filmul m-am ridicat repede de pe canapea luand doza goala si mergand spre bucatarie cu gandul de a o arunca la cos.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 6 I_icon_minitimeJoi Dec 23, 2010 9:32 am

Auzind ce spusese,ranjetul mi-a disparut de pe buze.Daca prefera sa-l vada singur nu avea de cat.Ma ridic silentios de pe canapea,urcand scarile fara sa fiu vazut.Ma apropii de usa de la camera mea,lasand-o intredeschisa fara sa-mi dau seama cand am intrat.Ma schimb de hainele acelea luandu-mi o pereche de pantaloni largi,sport de culoare alba,ramanand la bustul gol
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 6 I_icon_minitimeJoi Dec 23, 2010 9:35 am

Arunc doza la gunoi, intorcandu-ma in living cu o fata obosita. Ma holbez la televizor ce inca era deschis insa unde era Shin? Replica aia sa il fii suparat? Ma uit inca o data prin camera si nu il vad. Apuc telecomanda si sting televizorul. Nici ca mai aveam chef sa ma uit. Imi mut privirea asupra scarilor, oftand scurt.
-Shin? murmur, strigand apoi inca o data mai tare, poate de data asta ma auzea.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 6 I_icon_minitimeJoi Dec 23, 2010 9:37 am

M-am apropiat de geam,sprijinindu-ma cu umarul de peretele de langa el.Imi aprind o tigare,tragand fumul nociv adanc in mine,expirandu-l violent.Mi-am indreptat privirea spre geam,urmarind fiecare miscare ce se desfasura atat pe cer cat si pe pamant.Auzindu-l pe pusti,stramb usor din gura
-Sunt in camera mea!
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 6 I_icon_minitimeJoi Dec 23, 2010 9:40 am

Urc scarile odata ce ii aud raspunsul. Slava domnului ca imi raspunsese. Paseam pe fiecare treapta grabit dar totodata atent ca sa nu ma impiedic,ajungand la etaj,acolo unde era camera lui. Ma apropi de usa de unde as fi banuit ca venise sunetul, gandindu-ma ca e acolo. Am vrut sa intru in camera, insa mi-am adus si eu aminte de bunele maniere. Am batut scurt, luand o gura mare de aer.
-Pot intra?
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 6 I_icon_minitimeJoi Dec 23, 2010 9:42 am

-Da,intra
Ii raspund cand ii aud intrebarea si ciocaniturile usoare in suprafata de lemn.Frumos din partea lui ca facuse asta.Continui sa privesc afara,ascultand acele claxsoane venind de la masini.Aveam sa ma mut de-aici,ma enerva sunetele astea stridente.Nu am lasat tigarea,tragand inca o data fumul in mine
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 6 I_icon_minitimeJoi Dec 23, 2010 9:44 am

Auzind afirmatia apas usor pe clanta si mai intai imi strecor capul in incapere. Il observ langa fereastra, schimbat de acele haine,acum purtand altceva, fiind mai mult gol decat imbracat. Intru in camera si inchid usa in urma mea. Dupa tonul lui mi se parea putin cam suparat,sau daca nu era asta, ganditor era sigur.
-De ce ai plecat? il intreb, facand cativa pasi pana am ajuns langa patul din camera sa. Ma asez pe marginea acestuia avand grija sa nu turtesc pernele.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 6 I_icon_minitimeJoi Dec 23, 2010 9:47 am

Ma intorc cu fata spre el cand il simt aproape de mine,sprijinindu-mi spatele de perete.Imi rici un picior mai sus,sprijinindu-ma in el,lipindumi talpa de perete
-AI spus ca ai prefera sa te uiti singur asa ca am plecat ca sa te poti uita
Spun dand usor din umeri,expirand fumul nociv
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 6 I_icon_minitimeJoi Dec 23, 2010 9:52 am

-Dar nu la asta m-am referit ~_~ , ii zic pe acelas ton,lasandu-ma deodata pe spate si intorcanu-ma pe o parte ca sa il pot privi. Ce abdomen sculptat avea.
-Ma refeream ca... sa zicem ca nu ai fi fost acasa .. adica.. nu te-as lasa balta ca sa ma uit la un film.
Nu stiu cat de bine ii explicasem dar speram sa fi inteles. Trag o perna sub cap, stand pe ea.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 6 I_icon_minitimeJoi Dec 23, 2010 10:11 am

Il ascult cu atentie fara sa-l slabesc din priviri.In intunericul camerei,ochii mei straluceau puternic,amenintatori.Ii inchid scurt cand terminase de vorbind,tragand inca un fum din tigare
-Aha,inteleg acum
Spun scurt expirand violent fumul
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 6 I_icon_minitimeJoi Dec 23, 2010 10:18 am

Il privesc in ochi, oftand scurt. De ce imi vorbea asa? Chiar il suparasem sau explicatiile mele nu erau indeajuns de bune.
-Shin , ii rostesc numele, ridicandu-ma in capul oaselor si ajutandu-ma de maini sa ma ridic. Ma duc cu pasi mici pana la el, stand in fata lui,aproape lipit de acesta. Imi ridic privirea, stand cu capul in sus. Barbia mea o lipisem de pieptul lui.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 6 I_icon_minitimeJoi Dec 23, 2010 10:20 am

Imi deschid ochii cand imi aud numele rostit,observand ca pustiul se apropie de mine.Ridic o spranceana incercand sa-mi dau seama ce avea in minte,lasandu-mi mana cu tigarea in jos ca sa nu-l ard.Imi las privirea asura lui,fixandu-l cu ea
-Ce e?AI patit ceva?
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 6 I_icon_minitimeJoi Dec 23, 2010 10:23 am

Imi intind bratele, atingandu-i pielea cu varful degetelor. Mi-am mutat privirea spre abdomenul lui, incetand sa il mai privesc in ochi.
-Nu am vrut sa te supar. Nu mai folosi tonul ala , ma sperii ! ii rostesc calm, in vocea mea auzindu-se un usor tremurat pe care incercam sa il ascund.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 6 I_icon_minitimeJoi Dec 23, 2010 10:27 am

Inghit usor in sec cand ii simt degetele pe abdomenul meu.Ce se intampla cu el?Ce fel de ton foloseam si de ce ii pasa atat de mult daca m-a suparat sau nu?Oftez adanc,stingand tigarea in scrumiera ce era aproape de mine.Il cuprind pe pusti in brate,gandindu-ma cum sa-l impac
-Oi,amice,nu m-ai suparat,chair deloc.Insa nu inteleg ce ton folosesc?Nu l-am schimbat deloc,e acelasi
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 6 I_icon_minitimeJoi Dec 23, 2010 10:31 am

Il strang la randul meu in brate, zambind usor. Ce bine ma simteam in pozitia aia.
-Dar ... m-ai speriat pentru ca nu-mi zambeai deloc.
Am incercat sa il privesc de data asta, poate totusi avea de gand sa zambeasca acum. Era asa liniste, numai vocile noastre se auzeau in intreaga incapere.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 6 I_icon_minitimeJoi Dec 23, 2010 10:33 am

-Ah,scuze.Nu sunt inca obisnuit sa zambesc tot timpul.Cand sunt in prezenta ta o fac usor insa nu am mai zambit atat de mult de ani buni,inca incerc sa ma obisnuiesc
Spun zambindu-i cald.Imi era usor sa fac asta atata timp cat era vorba de el si nu era un zambet fortat ci din toata inima
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 6 I_icon_minitimeJoi Dec 23, 2010 10:42 am

Ce dragut din partea lui sa spuna acele cuvinte. Ma faceau chiar fericit! Acest moment era unul bun pentru a dovedi ce simt pentru el. Cu toate ca nu stiam exact dspre ce sentiment este vorba, imi era teama sa ii spun. Cu siguranta el se gandea la mine decat la un frate si nu il condamnam pentru asta. Arata bine si isi putea alege orice barbat dorea, la fel de plin de muschi ca si el, eu probabil in ultima vreme doar ii stateam pe cap.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 6 I_icon_minitimeJoi Dec 23, 2010 10:45 am

Imi trec mana prin parul lui,tandru,privindu-l atent.Incepusem sa ma atasez mult de pustiul asta.Daca nu ar fi fost el,probabil gandul ce schimbare nici nu ar fi existat pentru mine.Vroiam sa ma schimb doar ca el sa fie fericit langa mine.Merita tot ce era mai bun pentru ca imi adusese aminte ce inseamna sa fi fericit
Sus In jos
Yorumo

Yorumo


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 6 I_icon_minitimeJoi Dec 23, 2010 12:23 pm

Imi inchid ochii, miscandu-mi capul astfel incat sa ii ating mana cu obrazul. Mirosea bine chiar daca fumase cu putin timp mai devreme, parfului lui acoperea acel miros. Ma simteam atat de bine langa el, m-as fi panicat foarte mult daca ar fi plecat cu treburile lui si m-ar fi lasat singur, chiar daca doar pentru o zi sau noapte. Ma atasasem mult si parca devenisem dependent de el.
Sus In jos
Shinsuke

Shinsuke


Mesaje : 367
Data de inscriere : 21/12/2010

Something hot - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 6 I_icon_minitimeJoi Dec 23, 2010 12:42 pm

Imi inchid scurt ochii cand ii simt mana pe obrazul meu redeschizandu-i la scurt timp apoi.Mana lui calda imi dadea o senzatie de bine.De cand nu mai simtisem asta?Stiam ca langa el mi-am recapatat o parte din familia care am pierdut-o,o parte din acel Shinsuke ce a fost odata.Ma aplec putin spre el,sarutandu-l tandru pe frunte
Sus In jos
Continut sponsorizat





Something hot - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Something hot   Something hot - Pagina 6 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Something hot
Sus 
Pagina 6 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Academy for Souls :: Oras :: Sauna-
Mergi direct la: